HA11 - Vypúšťacia odtoková hadica 2,0 m - s kolenom

Kód HA 11

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou vypúšťacou odtokovou hadicou s kolenom HA11 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

495 položky Skladom 104 ks a viac

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
4,99 €

=
4,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Zabezpečte bezpečný a efektívny odtok vody z vašich práčok a umývačiek riadu s našou vypúšťacou odtokovou hadicou dĺžky 2 metre, ktorá je vybavená praktickým plastovým ohybom. Tento ohyb je špeciálne navrhnutý na vypúšťanie vody priamo do vane, čo umožňuje jednoduchú a pohodlnú inštaláciu bez potreby komplikovaných úprav.

V balení nájdete 1 ks hadice a 1 ks plastového ohybu, čo poskytuje všetko potrebné pre okamžité použitie. Tento súbor je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú jednoduchú, ale efektívnu možnosť odtoku pre svoje domáce spotrebiče.

Naša hadica je navrhnutá tak, aby vydržala pracovnú teplotu od -15 až do +95 C°. Táto široká teplotná odolnosť zabezpečuje, že hadica je vhodná na použitie v rôznych prostrediach a podmienkach.

Chemická odolnosť voči saponátom, pracím prostriedkom a chlórnanom zaručuje, že hadica bude dlhodobo odolávať bežným chemikáliám používaným v domácnostiach. Táto vlastnosť zabezpečuje dlhú životnosť hadice a znižuje potrebu častých výmen.

V našom sortimente sa sústreďujeme na ponuku len najlepších produktov od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, čím zabezpečujeme, že každý náš zákazník získava iba tie najspoľahlivejšie a najodolnejšie riešenia. Táto vypúšťacia odtoková hadica je skvelým príkladom našej angažovanosti v poskytovaní kvalitných a trvanlivých riešení pre každodenné potreby vašej domácnosti.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA11
Starý kód HP 11 / HP11