HA13 - Vypúšťacia odtoková hadica 3,0 m- s kolenom

Kód HA 13

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou univerzálnou vypúšťacou odtokovou hadicou s kolenom HA13 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
5,29 €

=
5,29 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Domáce spotrebiče, ako sú práčky a umývačky riadu, potrebujú nielen spoľahlivosť, ale aj odolnosť príslušenstva, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Naša vypúšťacia odtoková hadica je takýmto príkladom - je cona svojej odolnosti a efektívnosti ideálnym riešením.

Táto konkrétna vypúšťacia odtoková hadica s dĺžkou 3 metrov a prítomnosťou kolena zabezpečuje skvelú prispôsobivosť. Bez ohľadu na konfiguráciu vašej práčky alebo umývačky riadu táto hadica poskytne spoľahlivé vedenie vody.

Balenie obsahuje jednu hadicu a jeden plastový ohyb na vypúšťanie vody priamo do vane, čo zjednodušuje inštaláciu a zvyšuje efektívnosť. Tieto prvky sú navrhnuté tak, aby boli čo najviac užívateľsky prívetivé.

Odolnosť voči chemickým látkam je ďalšou významnou vlastnosťou našej vypúšťacej odtokovej hadice. Dokáže odolať všetkým druhom saponátov, pracích prostriedkov a chlórnanov, čo zabezpečuje jej dlhú životnosť a bezpečnosť v akomkoľvek prostredí.

Náš produkt môže fungovať pri extrémnych teplotách v rozmedzí od -15 do +95 stupňov Celzia, čo zaisťuje spoľahlivý výkon za všetkých okolností.

V našom sortimente sa snažíme zabezpečiť len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Táto vypúšťacia odtoková hadica neodkláňa sa od tohto princípu. Takže ak si ceníte kvalitu a spoľahlivosť, je toto príslušenstvo, na ktoré ste čakali. Poskytuje dokonalú kombináciu výkonu, odolnosti a prispôsobivosti, ktorá z nej robí ideálny doplnok pre vaše domáce spotrebiče.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA13
Starý kód HP 13 / HP13