HA2 - 2,0 m, 3/4“ - Napúšťacia prívodová hadica

Kód HA 2

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou napúšťacou prívodovou hadicou k pračkám a umývačkám riadu HA2 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

497 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,39 €

=
2,39 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Zabezpečte bezproblémový prívod vody do vašich domácich spotrebičov s našou 2 metrovou napúšťacou prívodovou hadicou. Táto hadica je ideálnym riešením pre pohodlné napúšťanie vody do práčok a umývačiek riadu v domácnostiach, kde je potrebné prekonať väčšiu vzdialenosť od vodovodného kohútika.

V balení nájdete 1 ks hadice a 2 tesnenia, ktoré zabezpečujú pevné a bezpečné spojenie. Táto hadica je vybavená priamou koncovkou na jednej strane a koncovkou s kolenom na druhej strane, čo poskytuje maximálnu flexibilitu pri inštalácii.

Dĺžka hadice 2,0 metra umožňuje dostatočný dosah pre väčšinu inštalačných scenárov, zatiaľ čo koncovky veľkosti 3/4" sú štandardom pre domáce spotrebiče. Táto vlastnosť zabezpečuje, že hadica bude kompatibilná s rôznymi modelmi práčok a umývačiek riadu.

Hadica je navrhnutá tak, aby vydržala povrchový tlak 60 bar a pracovný tlak 20 bar, čo znamená, že je dostatočne robustná aj pre náročné podmienky. Jej pracovná teplota do 22 C° zaručuje stabilitu a dlhodobú funkčnosť.

V našom sortimente si dávame záležať na tom, aby sme vám ponúkli len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Naše produkty sú synonymom spoľahlivosti a dlhodobej kvality, čím vám poskytujeme riešenia, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. Táto napúšťacia prívodová hadica je skvelým príkladom našej snahy o poskytovanie praktických, flexibilných a spoľahlivých riešení pre vašu domácnosť.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA2
Starý kód HP 2 / HP2