HA3 - 2,5m, 3/4“ - Napúšťacia prívodová hadica

Kód HA 3

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou napúšťacou prívodovou hadicou k pračkám a umývačkám riadu HA3 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

494 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,69 €

=
2,69 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Zjednodušte napúšťanie vody do vašich domácich spotrebičov s našou 2,5 metra dlhou napúšťacou prívodovou hadicou. Táto hadica je navrhnutá tak, aby slúžila ako spoľahlivé riešenie pre všetky typy práčok a umývačiek riadu, s dlhšou dĺžkou poskytujúcou väčšiu flexibilitu pri inštalácii.

V balení nájdete 1 ks hadice a 2 tesnenia. Tieto tesnenia zabezpečujú, že spojenie medzi hadicou a spotrebičom bude pevné a bez úniku vody. Hadica má na jednej strane priamu koncovku a na druhej koncovku s kolenom, čo umožňuje jednoduchú a pružnú inštaláciu v rôznych prostrediach.

Dĺžka hadice 2,5 metra je ideálna pre väčšinu domácností, poskytujúc dostatočný dosah pre pripojenie k vodovodnému kohútiku aj v prípade, že spotrebič nie je umiestnený priamo vedľa neho. Štandardná veľkosť koncoviek 3/4" zaručuje, že hadica bude kompatibilná s väčšinou spotrebičov.

Hadica je navrhnutá tak, aby zvládla povrchový tlak 60 bar a pracovný tlak 20 bar, čo znamená, že je odolná voči vysokému tlaku a vhodná pre dlhodobé používanie. Jej pracovná teplota do 45 C° umožňuje použitie v bežných domácich podmienkach.

V našom sortimente kladieme dôraz na poskytovanie produktov najvyššej kvality od overených výrobcov. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali spoľahlivosť a dlhodobú funkčnosť, čo vám umožňuje mať plnú dôveru v ich výkon a odolnosť. Táto napúšťacia prívodová hadica je dokonalým príkladom našej snahy o poskytovanie praktických a flexibilných riešení pre vašu domácnosť, zabezpečujúc hladký chod vašich spotrebičov.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA3
Starý kód HP 3 / HP3