HA4 - 3,0 m, 3/4“ - Napúšťacia prívodová hadica

Kód HA 4

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou napúšťacou prívodovou hadicou k pračkám a umývačkám riadu HA4 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Skladom 116 ks a viac

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,78 €

=
2,78 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zefektívnite napúšťanie vody vo vašich domácich spotrebičoch s našou 3 metrovou napúšťacou prívodovou hadicou. Táto hadica je navrhnutá pre všetky typy práčok a umývačiek riadu, poskytujúc dostatočnú dĺžku pre pohodlné napojenie aj v prípade, keď je zdroj vody vzdialený od vašich spotrebičov.

V balení nájdete 1 ks hadice a 2 tesnenia, ktoré zaisťujú bezpečné a tesné spojenie. Na jednej strane hadica obsahuje priamu koncovku, zatiaľ čo na druhej strane je koncovka s kolenom. Toto usporiadanie umožňuje pružné a prispôsobivé inštalačné možnosti.

Dĺžka hadice 3,0 metra vám dáva slobodu v umiestnení vašich spotrebičov a znižuje obmedzenia spôsobené kratšími hadicami. Koncovky veľkosti 3/4" sú štandardne kompatibilné s väčšinou domácich spotrebičov, čo zjednodušuje inštaláciu.

Navrhnutá tak, aby zvládla povrchový tlak 60 bar a pracovný tlak 20 bar, táto hadica je vyrobená na to, aby odolávala vysokému tlaku a zaručila dlhodobú spoľahlivosť. Pracovná teplota do 45 C° znamená, že hadica je vhodná pre bežné teploty vody používané v domácnostiach.

V našom sortimente sa zameriavame na ponuku produktov najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Sme hrdí na to, že môžeme poskytnúť spoľahlivé a odolné riešenia, ktoré vám pomôžu v každodennom živote. Táto napúšťacia prívodová hadica je ideálnym príkladom našej snahy o poskytovanie praktických a flexibilných riešení pre vašu domácnosť.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA4
Starý kód HP 4 / HP4