4,0 m, 3/4“ - Napúšťacia prívodová hadica

Kód H 6

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou napúšťacou prívodovou hadicou k pračkám a umývačkám riadu H6 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Skladom 109 ks a viac

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zabezpečte plynulý prívod vody do vašich práčok a umývačiek riadu s našou 4 metrovou napúšťacou prívodovou hadicou. Tento produkt je navrhnutý tak, aby vyhovel potrebám domácností vyžadujúcich dlhšie hadice pre flexibilné napojenie ich spotrebičov.

V balení nájdete 1 ks hadice a 2 tesnenia. Tesnenia zabezpečujú dokonalé spojenie bez úniku vody, zatiaľ čo priama koncovka na jednej strane a koncovka s kolenom na druhej strane hadice umožňujú jednoduchú a pružnú inštaláciu.

Dĺžka hadice 4,0 metra poskytuje dostatočný dosah pre väčšinu domácich inštalácií, čím eliminuje potrebu dodatočných predlžovacích prvkov. Štandardná veľkosť koncoviek 3/4" zaisťuje kompatibilitu s väčšinou domácich spotrebičov.

Hadica je navrhnutá tak, aby odolala povrchovému tlaku až 60 bar a pracovnému tlaku až 20 bar, čo zaručuje jej spoľahlivosť a dlhodobú funkčnosť. Pracovná teplota do 45 C° znamená, že hadica je vhodná pre bežné domáce podmienky.

V našom sortimente nájdete len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame riešenia, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. Táto napúšťacia prívodová hadica je ideálnym príkladom našej snahy o poskytovanie praktických a flexibilných riešení pre váš domov, zabezpečujúc hladký chod vašich spotrebičov.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód HP 6 / HP6