HA7 - 5,0 m, 3/4“ - Napúšťacia prívodová hadica

Kód HA 7

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou napúšťacou prívodovou hadicou k pračkám a umývačkám riadu HA7 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
4,78 €

=
4,78 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zabezpečte efektívne a spoľahlivé napúšťanie vody do vašich práčok a umývačiek riadu s našou 5 metrovou napúšťacou prívodovou hadicou. Táto hadica je ideálnym riešením pre domácnosti, kde je potrebné preklenúť väčšiu vzdialenosť medzi vodovodným prípojkom a spotrebičom.

Súčasťou balenia je 1 ks hadice a 2 tesnenia, zabezpečujúce hermetické spojenie a prevenciu proti úniku vody. Na jednej strane hadica obsahuje priamu koncovku, zatiaľ čo druhá strana je vybavená koncovkou s kolenom pre flexibilné napojenie.

Dĺžka hadice 5,0 metra poskytuje dostatočný rozsah pre pohodlné umiestnenie vašich spotrebičov. Táto flexibilita je neoceniteľná v situáciách, kde sú spotrebiče umiestnené ďaleko od zdroja vody.

Hadica je navrhnutá tak, aby zvládla povrchový tlak 60 bar a pracovný tlak 20 bar, čo zaručuje jej odolnosť aj v náročných podmienkach. Pracovná teplota do 45 C° znamená, že hadica je vhodná pre bežné domáce použitie, odoláva bežným teplotným výkyvom a poskytuje dlhodobú spoľahlivosť.

V našom sortimente nájdete len výrobky najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Naše produkty sú synonymom spoľahlivosti a odolnosti, čím vám ponúkame riešenia, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. Táto napúšťacia prívodová hadica predstavuje praktické, flexibilné a kvalitné riešenie pre vašu domácnosť, zabezpečujúce plynulý chod vašich spotrebičov.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA7
Starý kód HP 7 / HP7