HA8 - 1,5 m, 3/4“ - Predlžovacia napúšťacia prívodová hadica

Kód HA 8

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou predlžovacou napúšťacou hadicou HA8 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,90 €

=
2,90 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zabezpečte pohodlné a efektívne pripojenie vašich domácich spotrebičov s našou 1,5 metra dlhou prívodovou hadicou. Tento produkt je navrhnutý na zvýšenie flexibility pri inštalácii práčok a umývačiek riadu, umožňujúc ich umiestnenie v optimálnej vzdialenosti od vodovodného prípojku.

V balení nájdete 1 ks hadice a 2 tesnenia, pripravené na okamžité použitie. Koncovky hadice sú štandardnej veľkosti 3/4", zaručujúce kompatibilitu s väčšinou domácich spotrebičov. Táto hadica je vybavená priamymi koncovkami na oboch stranách, zaisťujúc jednoduchú a pevnú inštaláciu.

S povrchovým tlakom 60 barov a pracovným tlakom 20 barov, táto hadica odoláva aj vysokým tlakom, čo znamená dlhodobú odolnosť a spoľahlivosť. Jej pracovná teplota do 45 C° zaručuje stabilitu a bezpečnosť aj pri vyšších teplotách vody.

V našom sortimente nájdete len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a odolnosť našich produktov, preto vám s dôverou ponúkame riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Táto prívodová hadica je nevyhnutným doplnkom pre každú modernú domácnosť, zaisťujúc hladký chod a funkčnosť vašich spotrebičov.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA8
Starý kód HP 7 / HP7