HA9 - 2,5 m, 3/4“ - Predlžovacia napúšťacia prívodová hadica

Kód HA 9

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou predlžovacou napúšťacou hadicou HA9 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,60 €

=
3,60 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Predstavujeme predlžovaciu napúšťaciu prívodovú hadicu - ideálnu pre práčky a umývačky riadu. Táto hadica s dĺžkou 2,5 metra a koncovkami 3/4" plus tesneniami poskytuje flexibilitu pri pripojení spotrebičov, umožňujúc umiestnenie v ideálnej vzdialenosti od vodovodného kohútika.

So schopnosťou zvládnuť povrchový tlak 60 barov a pracovný tlak 20 barov, táto hadica je spoľahlivá aj pri vysokotlakových systémoch. Jej odolnosť zaisťuje dlhodobú funkčnosť bez ohľadu na zaťaženie.

Pracovná teplota do 45 C° znamená, že hadica odoláva bežným teplotám vody v domácnosti. V balení nájdete 1 ks hadice a 2 tesnenia, pripravené na okamžitú inštaláciu. Jednoduché ukončenia hadice na oboch stranách zaručujú pevné spojenie.

V našom sortimente nájdete len overené produkty od renomovaných výrobcov, ktoré sú zárukou kvality a spoľahlivosti. Táto predlžovacia napúšťacia hadica zabezpečí hladké fungovanie vašich spotrebičov a prinesie pohodlie do vašej domácnosti.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA9
Starý kód HP 7 / HP7