HA31 - AQUASTOP - 2,0 m, 3/4“ 90°C-MAX, 0,2-10 BAR.- Napúšťacia prívodová hadica

Kód HA 31

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou napúšťacou prívodovou hadicou k pračkám a umývačkám riadu H31 AQUASTOP získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu.

1 Položka

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
17,69 €

=
17,69 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Alternatívna prívodná hadica AQUASTOP 2m je inovatívnym riešením pre zabezpečenie práčok a umývačiek riadu proti únikom vody, ktoré by mohli viesť k potenciálnemu zatopeniu domácnosti. Hlavnou úlohou tejto hadice je predchádzať a minimalizovať riziko poškodenia spôsobeného prasknutím bežných prívodných hadíc.

  1. Prevencia úniku vody a zatopenia: Jednou z najvýznamnejších vlastností prívodnej hadice AQUASTOP je jej schopnosť účinne zabraňovať úniku vody. Vďaka tejto vlastnosti môžu byť používatelia uistení, že ich domácnosti sú chránené proti prípadnému zatopeniu v dôsledku prasknutia hadice.
  2. Poistný ventil Aquastop: Kľúčovým komponentom hadice je poistný ventil Aquastop, ktorý je navrhnutý tak, aby automaticky zastavil prítok vody v prípade rozpoznania úniku. Tento mechanizmus zaisťuje dodatočnú úroveň ochrany a je signalizovaný aktiváciou červenej kontrolky na ventile, čo používateľom umožňuje rýchlo identifikovať a riešiť problém.
  3. Jednoduchá inštalácia: hadica AQUASTOP je vybavená koncovkou s vnútorným závitom 3/4 3 s proti blokovacím zariadením, ktoré uľahčuje jej pripojenie k vodovodnému kohútiku. Táto vlastnosť zjednodušuje inštaláciu hadice, čím sa znižuje potreba odborného zásahu.
  4. Spoľahlivá ochrana: Spoliehanie sa na prívodnú hadicu AQUASTOP zvyšuje úroveň bezpečnosti domácnosti tým, že poskytuje spoľahlivú ochranu proti možným poškodeniam vodou. Vďaka tomu majú používatelia pokojnú myseľ, vediac, že ich domácnosti sú chránené.

Prívodná hadica AQUASTOP je dôležitým prínosom pre každú domácnosť využívajúcu práčky a umývačky riadu. Jej hlavnými výhodami sú prevencia úniku vody, poistný ventil Aquastop, jednoduchá inštalácia a spoľahlivá ochrana proti možným zatopeniam. Toto riešenie predstavuje efektívny spôsob, ako minimalizovať riziká spojené s prívodom vody do domácich spotrebičov, a zároveň ponúka používateľom väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

 

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA31
Neoriginálny diel je kompatibilný s originálnym dielom s označením: 50253365006