D230 - Loptičky (guličky) do sušičky

Kód D 230

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našimi loptičkami do sušičky D230 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
7,19 €

=
7,19 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Ušetrite čas a energiu pri sušení bielizne s našimi inovatívnymi loptičkami do sušičky. Tieto loptičky sú navrhnuté tak, aby skracovali dobu sušenia až o 25%, čím nielen šetria váš čas, ale aj znížia vaše náklady na energiu.

Naše loptičky do sušičky sú účinnou alternatívou k chemickým avivážam. Poskytujú prírodnú mäkkosť a nadýchanosť vašej bielizne bez použitia akýchkoľvek chemikálií, čo je ideálne pre citlivú pokožku a prispieva k zdravému životnému prostrediu.

Naše loptičky sú vyrobené z netoxických a antialergických materiálov, čo zabezpečuje, že sú bezpečné pre všetkých členov vašej rodiny. Ich odolnosť proti teplotám až do 125 °C zaručuje, že vydržia aj pri intenzívnom používaní.

Investujte raz a užívajte si výhody opakovane. Naše loptičky do sušičky sú navrhnuté pre dlhodobé používanie bez straty kvality, čím predstavujú ekonomické a ekologické riešenie pre vašu domácnosť.

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu, preto vám ponúkame len tie najlepšie riešenia. Naše loptičky do sušičky sú dokonalým príkladom nášho záväzku ponúkať produkty, ktoré nielen zjednodušujú starostlivosť o domácnosť, ale tiež prispievajú k ochrane životného prostredia.

Objednajte si naše loptičky do sušičky ešte dnes a užívajte si mäkkú, nadýchanú bielizeň, zatiaľ čo šetríte čas a peniaze, a prispievate k lepšiemu zajtrajšku pre našu planétu.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód D 230
Starý kód OS 230 / OS230
Materiál Zdravotne nezávadný plast
Počet vreciek v balení 2 ks