Novinka

C1 - Melamínová nano hubka - špongia - Akfilter.sk

Kód C1

Hubka - špongia AKFILTER je mimoriadne účinná pri odstraňovaní škvŕn a šmúh na rôznych tvrdých povrchoch.

Zobraziť viac

Hubka - špongia AKFILTER je mimoriadne účinná pri odstraňovaní škvŕn a šmúh na rôznych tvrdých povrchoch. A to najlepšie je, že na to potrebuje len trochu vody! Je to jednoduché a účinné čistenie bez ohrozenia životného prostredia, pokožky rúk a bez nebezpečenstva poškriabania a poškodenia čisteného povrchu.
Cena za balenie
0,24 €

=
0,24 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Nikdy viac sa nemusíte trápiť s nekonečnými škvrnami a šmuhami na vašich tvrdých povrchoch. Naše špeciálne melamínové špongie AKFILTER premenia túto zdĺhavú úlohu na rýchly a bezbolestný proces. Okamžite započnite s účinným čistením bez potreby akejkoľvek chémie!"

Povrch tejto špongie je ako sieť na zachytávanie špiny, tvorená malými a väčšími pórmi. Malé póry špongie rozštiepia špinu na molekuly a veľké póry ju potom zachytia a odstránia. Výsledok? Dôkladné a účinné čistenie bez ohrozenia životného prostredia, pokožky rúk a bez rizika poškriabania alebo poškodenia čisteného povrchu.

"Predstavte si, aká úľava by to bola, keby ste mohli odstrániť všetky tie nepríjemné bežné škvrny len s trochou vody. Naše melamínové špongie vám to umožnia, tým, že využívajú svoju jedinečnú štruktúru na rozloženie a odstránenie špiny. Kto by odolal takému jednoduchému riešeniu?"

"Ak sa obávate o svoje zdravie a životné prostredie, naša špongia AKFILTER je ideálnym riešením pre vás. Vďaka jej použitiu bez potreby akýchkoľvek čistiacich prostriedkov je to najšetrnejšia možnosť pre vašu pokožku a našu planétu. Zážitok z čistenia, ktorý neohrozuje ani vás, ani životné prostredie."


"Nech sa už snažíte očistiť plastové okná, dvere alebo disky kolies, naša melamínová špongia je dostatočne jemná, aby neškodila povrchu, ale dostatočne silná, aby sa postarala o všetky bežné škvrny. Už sa nemusíte obávať poškriabania alebo poškodenia vašich vecí pri ich čistení."

"S našimi špongiami AKFILTER sa z vás stane majster čistenia bez akýchkoľvek ťažkých a zdĺhavých postupov. Osloboďte sa od frustrácie s neustále sa vracajúcimi škvrnami a začnite sa tešiť z doby strávenej v čistote a lesku. Váš domov zaslúži najlepšie, a takisto vy."

Technické parametre :

Rozmer:

110 x 70 x 30 mm

Návod na použitie :

V prípade, že ste nikdy predtým nepoužívali melamínovú nano hubku, známu aj ako magickú špongiu, pravdepodobne sa pýtate, ako s ňou narábať. Prinášame vám podrobný návod na jej použitie, ktorý vám pomôže získať z nej maximum.

Predovšetkým je dôležité vedieť, že hubku pred použitím treba namočiť. Tento krok nemožno preskočiť. Sústreďte sa na to, aby bola hubka správne vlhká. Voda je nevyhnutná pre to, aby mohli vlákna magické hubky preniknúť do pórov tvrdých povrchov. Nesnažte sa však hubku premáčať. Chceme, aby bola vlhká, nie mokrá. Takto pripravená hubka je schopná rozpúšťať a odstraňovať nečistoty a špinu, ktoré sa na povrchu nahromadili.

Melamínová nano hubka je vynikajúca na čistenie s vodou. Tá zmení jej konzistenciu tak, že vlákna dokážu ešte efektívnejšie preniknúť do mikroskopických trhlín povrchov a čistiť odtiaľ špinu. Je to skutočne nádherný proces, ktorý transformuje túto jednoduchú hubku na silný čistiaci nástroj.

Napriek tomu sa môže naskytnúť situácia, kedy je lepšie použiť suchú hubku. Napríklad ak máte doma približne veľkého umelca, ktorý sa rozhodol vytvoriť svoje dielo perom alebo ceruzkou priamo na vašej stene. V takom prípade je vhodnejšie skúsiť hubku suchú. Takto pôsobí podobne ako guma a zabraňuje tomu, aby na stene ostala nechcená machuľa.

Pri odstraňovaní špiny sa magická hubka postupne opotrebováva, čo je úplne normálne. Niektoré škvrny a fľaky sa dajú úspešne vyčistiť aj na sucho - treba to jednoducho vyskúšať. Nič sa nedeje, ak to hneď nepôjde. Každý povrch je iný a vyžaduje si iný prístup.

Dúfame, že vám tento podrobný a priateľský návod pomôže v úspešnom zvládnutí čistenia s melamínovou nano hubkou. Prajeme vám veľa úspechov pri odstraňovaní špiny a všetkých nečistôt, ktoré sa vám postaví do cesty.

Spôsob čistenia: 

Ak je hubka priveľmi mokrá, môžete ju vysušiť podobne ako kuchynskú hubku - prostým vyčačkaním, len jemnejším spôsobom. To dosiahnete tak, že hubku umiestnite medzi otvorené dlane a stlačíte ich k sebe, ako keby ste tlieskali. Tento pohyb napodobňuje proces žmýkania vody z hubky.

Výhody produktu

  • Účinné čistenie, vďaka jedinečnej štruktúre dokáže odstraňovať špinu bez použitia čistiacich prostriedkov.
  • Šetrné k životnému prostrediu, čistí iba s použitím vody, bez chemikálií.
  • Bezpečné pre všetky povrchy, nie je nebezpečenstvo poškriabania alebo poškodenia čisteného povrchu.
  • Univerzálny pomocník, môže sa používať na čistenie širokej škály materiálov a povrchov.
  • Jednoduché použitie, pri namočení sa správa ako bežná kuchynská hubka, jednoducho sa vyžmýka. 

Vhodné do vysaváčov

Parametre produktu

Zobraziť viac Zobraziť menej
Objednávací kód C 1
Materiál Špeciálna Melamínová nano hubka - špongia
Počet v balení 1 ks