D51 - Náhradné nože pre škrabku na sklo keramické varné dosky

Kód D 51

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našimi náhradnými nožmi pre škrabku na sklo keramické varné dosky D51 dosiahnete výnimočné výsledky v čistote a údržbe vašich domácich spotrebičov.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,99 €

=
1,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

D51 - Náhradné nože pre škrabku na sklokeramické varné dosky sú nevyhnutným doplnkom pre každého, kto chce udržiavať svoje varné dosky v perfektnom stave. Tento praktický set 5 ks náhradných nožov je ideálny pre dlhodobé použitie a zabezpečí, že vaša škrabka bude vždy pripravená na akciu.

Tieto náhradné nože sú špeciálne navrhnuté pre efektívne a bezpečné čistenie sklokeramických varných dosiek. S ich pomocou ľahko odstránite pripáleniny a nečistoty, pričom maximálne šetríte povrch vašej dosky.

Vysoká kvalita materiálu zabezpečuje, že každý nôž vydrží dlhú dobu a poskytne vám spoľahlivé služby počas celého jeho používania. S týmito nožmi sa nemusíte obávať poškriabania alebo iného poškodenia vašich varných dosiek.

Náhradné nože sú ľahko vymeniteľné a prispôsobené pre rýchlu a jednoduchú výmenu, čo umožňuje kontinuálnu účinnosť vašej škrabky. Tento produkt je ideálny pre každého, kto hľadá spoľahlivé a dlhodobo funkčné riešenie pre udržiavanie čistoty varných dosiek.

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty, ktoré pochádzajú od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. S našimi náhradnými nožmi pre škrabku na sklokeramické varné dosky získate kvalitný produkt, ktorý zabezpečí, že vaša kuchyňa bude vždy vyzerať ako nová.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód OS 51 / OS51
Materiál Nerez
Počet vreciek v balení 4+1 ks