OK1- Odstraňovač vodného kameňa (15 g)

Kód OK 1

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame riešenia, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S viacúčelovým odstraňovačom vodného kameňa  OK1 dosiahnete výnimočné výsledky v čistote a údržbe vašich domácich spotrebičov..

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,29 €

=
1,29 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Viacúčelový odstraňovač vodného kameňa je neoceniteľným pomocníkom pre každú domácnosť, ktorý účinne odstraňuje vodný kameň z rôznych domácich spotrebičov. Tento produkt je nevyhnutný pre udržiavanie čistoty a dlhodobej funkčnosti vašich varných kanvíc, kávovarov, žehličiek, práčok, umývačiek riadu, odtokov a WC mis.

Jeho jednoduché použitie kombinované s vysokou účinnosťou zaručuje, že vaše spotrebiče budú vyzerať a fungovať ako nové. Je dôležité poznamenať, že tento prípravok nie je vhodný pre čistenie hliníkových nádob.

Obsah balenia 15 g znamená, že máte vždy po ruke dostatočné množstvo tohto účinného prípravku. Použitie tohto produktu je rôznorodé a prispôsobiteľné potrebám vašich domácich spotrebičov.

Príklady použitia zahŕňajú:

-      Varné kanvice: Rozpustite obsah vrecka v 0,7l vody a ohrejte na 60-70 stupňov C. Nechajte pôsobiť 10 až 15 minút, potom obsah vylejte a kanvicu dôkladne vypláchnite.

-      Kávovary: Rozpustite obsah v 1/2l vody a nechajte prekvapkávať polovicu roztoku, potom prístroj vypnite a nechajte roztok pôsobiť 30 minút.

-      Žehličky: Rozpustite obsah v 1/2l vody a nalejte do žehličky. Po zapnutí nechajte prekvapkávať naparovaním a opakujte s destilovanou vodou.

-      Práčky a umývačky riadu: Vysypte obsah 6 vreciek do spotrebiča a nastavte program na 30-40 stupňov C.

-      Odtok a WC misa: Zmiešajte obsah vrecka so sóda bikarbónou, vysypte do odtoku a zalejte vriacou vodou.

Bezpečnostné upozornenia:

Sú tiež dôležitou súčasťou používania tohto produktu. Spôsobuje vážne podráždenie očí, preto je dôležité dodržiavať bezpečnostné opatrenia, ako je nosenie ochranných rukavíc a okuliarov. V prípade kontaktu s očami vyhľadajte lekársku pomoc.

VAROVANIE : 

mceclip0.png?1612885057

H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P264 Po manipulácii starostlivo umyte ruky. P280 Noste ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / tvárový štít. P305 + P351 + P338. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337 + P313 Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. P501 Zneškodnite obsah / nádobu odovzdaním oprávnenej osobe na likvidáciu.

 Dátum spotreby : 15.05.2025

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty, ktoré pochádzajú od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S naším odstraňovačom vodného kameňa dosiahnete výnimočné výsledky v čistote a údržbe vašich domácich spotrebičov.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód OVK 1 / OVK1
Zloženie vrecka Kyselina citrónová monohydrát CAS 5949-29-1.
Objem vrecka 15 g
Počet vreciek v balení 1 ks