OK - Odstraňovač vodného kameňa (100 g)

Kód OK

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame riešenia, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S viacúčelovým odstraňovačom vodného kameňa  OK dosiahnete výnimočné výsledky v čistote a údržbe vašich domácich spotrebičov..

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,29 €

=
2,29 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

OK - Odstraňovač vodného kameňa (100 g) je ideálnym riešením pre efektívne odstránenie nežiaducich usadenín vodného kameňa z rôznych domácich spotrebičov. Jeho viacúčelové použitie zahŕňa varné kanvice, kávovary, žehličky, práčky, umývačky riadu, odtoky a WC misy.

Tento produkt účinne odstraňuje vodný kameň, čím nielen zlepšuje výkon vašich spotrebičov, ale aj predlžuje ich životnosť. Jeho jednoduché použitie s vysokou účinnosťou zabezpečuje, že bez námahy dosiahnete želané výsledky. Je však dôležité mať na pamäti, že tento prípravok nie je vhodný pre čistenie hliníkových nádob.

Obsah balenia 100 g znamená, že máte dostatočné množstvo produktu pre viacnásobné použitie. Spôsob použitia je rôzny v závislosti od typu spotrebiča:

-      Varné kanvice: Rozpustite cca. 15 g v 0,7 l vody a ohrejte na 60-70 °C. Nechajte pôsobiť 10 až 15 minút, potom obsah vylejte a kanvicu vypláchnite.

-      Kávovary: Rozpustite cca. 15 g v 0,5 l vody, prekvapkajte a nechajte pôsobiť 30 minút.

-      Žehličky: Rozpustite cca. 15 g v 0,5 l vody, prekvapkajte a opakujte s destilovanou vodou.

-      Práčky a umývačky riadu: Vysypte 100 g priamo do spotrebiča, nastavte program na 30-40 °C a nechajte pôsobiť 10 až 15 min.

-      Odtok a WC misa: Zmiešajte cca. 15 g so sóda bikarbónou, aplikujte a prepláchnite.

 

Bezpečnostné upozornenia:

Sú tiež dôležitou súčasťou používania tohto produktu. H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dôkladné umývanie rúk po použití a nosenie ochranných prostriedkov je nevyhnutné. V prípade kontaktu s očami ihneď vyhľadajte lekársku pomoc. 

VAROVANIE : 

mceclip0.png?1612885057

H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P264 Po manipulácii starostlivo umyte ruky. P280 Noste ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / tvárový štít. P305 + P351 + P338. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337 + P313 Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. P501 Zneškodnite obsah / nádobu odovzdaním oprávnenej osobe na likvidáciu.

 Dátum spotreby : 15.05.2025

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty, ktoré pochádzajú od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S naším odstraňovačom vodného kameňa dosiahnete výnimočné výsledky v čistote a údržbe vašich domácich spotrebičov.

 
 

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód OVK
Materiál Kyselina citrónová monohydrát CAS 5949-29-1.
Počet vreciek v balení 1 ks
Objem vrecka 100 g