DOF - Olejový filter do fritovacích hrncov

Kód D OF

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S olejovým filtrom do fritovacích hrncov D50 dosiahnete výnimočné výsledky v čistote a údržbe vašich domácich spotrebičov..

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,99 €

=
2,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zlepšite kvalitu oleja vo vašom fritovacom hrnci s našim DOF - Olejovým filtrom, ktorý je navrhnutý tak, aby bol univerzálnym riešením pre rôzne typy fritovacích hrncov. Tento filter nie len predlžuje životnosť oleja, ale zároveň znižuje ekonomickú záťaž a dopad na životné prostredie, čo je významným prínosom pre udržateľnosť a efektivitu fritovacieho procesu.

Vysoká účinnosť filtra zabezpečuje, že olej ostane čistý a dlhodobo použiteľný, čím sa výrazne znižuje potreba jeho častej výmeny. Táto vlastnosť umožňuje nielen ušetriť náklady na nový olej, ale tiež znižuje potrebu častého vyhadzovania použitého oleja, čo je prospešné pre životné prostredie.

Špeciálna povrchová štruktúra filtra zaručuje dokonalú čistotu oleja. Čierne uhlíkové vlákna v filtri majú vysoký obsah aktívneho uhlíka, ktorý efektívne pohlcuje pachy vznikajúce pri fritovaní. Toto zabezpečuje, že vaše jedlo bude vždy chutné a bez zápachu.

Biele tukové vlákna filtra majú za úlohu zachytávať mastnotu, čím zabraňujú jej usadzovaniu v miestnosti a na iných povrchoch. Táto funkcia zaisťuje nielen čistší olej, ale tiež čistejšiu a zdravšiu kuchyňu.

Rozmery filtra (šírka: 40 cm, dĺžka: 300 cm, výška: 0,1 mm) sú ideálne pre širokú škálu fritovacích hrncov. Prispôsobenie filtra vašim potrebám je jednoduché vďaka možnosti odstrihnutia na požadovanú veľkosť.

Kompatibilita: Filter je univerzálny a je vhodný pre všetky typy fritovacích hrncov, okrem fritéz s otáčajúcim sa košom.

Použitie filtra je jednoduché a intuitívne. Po odstrihnutí na správnu veľkosť sa filter jednoducho vloží do fritovacieho hrnca, pričom biela strana by mala byť orientovaná dolu k oleju. Toto zabezpečuje maximálnu účinnosť filtra pri zachytávaní nečistôt a mastnoty.

S našim DOF filtrom si môžete byť istí, že olej vo vašom fritovacom hrnci zostane čistejší a zdravší, čím prispievate k lepšej kvalite pripravovaných jedál. Jeho pravidelné používanie výrazne prispieva k dlhšej životnosti oleja, znižuje jeho spotrebu a zabezpečuje vyššiu kvalitu vašich fritovaných pokrmov.

Návod na použitie :

Je dôležité si uvedomiť, že filtrovanie oleja je kľúčovým krokom pri údržbe fritézy a zachovávaní kvality oleja. Bez tohto kroku by sa vo fritéze mohli hromadiť nežiaduce zvyšky potravín, čo by mohlo narušiť chuť vašich jedál. Existujú dva spôsoby, ako použiť filter na fritézu, a teraz vám o nich podrobne povieme.

Prvý spôsob začína tým, že si ustrihnete filter podľa rozmerov vašej fritézy. Ak neviete presne, aký veľký filter potrebujete, odporúčame použiť filter, ktorý je o niečo väčší ako vaša fritéza, pretože tak je manipulácia s ním ľahšia. Keď už máte pripravený filter, položte ho na fritézu. Košom opatrne zatlačte filter do oleja-pozor na špirálu, pričom si uistite, že konce filtru presahujú cez okraj hrnca. Toto uľahčuje jeho následné vytiahnutie.

Druhý spôsob je vhodný, ak filter nevkladáte priamo pri procese fritovania do koša. V tomto prípade nechajte olej mierne vychladnúť. Ak je olej stále vlažný, prelejte ho do sklenenej nádoby – sklenenej misky, do ktorej ste predtým vložili filtračný tukový filter. Potom olej z fritovacieho hrnca vylejte cez filter do nádoby. Takto prefiltrovaný olej môžete ľahko uskladniť a použiť znovu.

Po ukončení fritovania a ochladenia oleja opatrne vyberte filter z fritézy alebo sklenenej nádoby. Použitý filter už nie je možné použiť znova, preto ho vyhoďte do komunálneho odpadu. Dôležité je si pamätať, že filtračný materiál by ste nikdy nemali vkladať do koša fritézy, pretože by mohol prilepiť k potravinám.Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Materiál Špeciálna filtračná textília
Počet vreciek v balení 1 ks