D210 - Pachový filter do fritovacích hrncov (do veka)

Kód D 210

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S univerzálnym dvojvrstvovým tukovo uhlíkovým filtrom D50 dosiahnete výnimočné výsledky v čistote a údržbe vašich domácich spotrebičov.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,79 €

=
3,79 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Vylepšite svoje fritovanie s naším univerzálnym tukovo uhlíkovým filtrom D210. Tento filter je navrhnutý tak, aby sa zmestil do drážok vo veku každého fritovacieho hrnca, čím zabezpečuje, že vzduch vracajúci sa do priestoru bude čistý a bez nepríjemných pachov.

Vysoká gramáž 365 g/m2 tohto filtra zaručuje efektívnu filtráciu a dlhotrvajúcu odolnosť. Jeho špeciálne zloženie kombinuje čierne uhlíkové vlákna s vrstvou bielej filtračnej textílie, ktorá účinne zachytáva tuk.

Čierne uhlíkové vlákna sú obohatené o vysoký obsah aktívneho uhlíka, ktoré pohlcujú pachy vznikajúce pri fritovaní. Ich špeciálna povrchová štruktúra navyše zabraňuje šíreniu pár.

Biele tukové vlákna filtra zasa efektívne zachytávajú mastnotu, čím zabraňujú jej usadzovaniu v miestnosti. Vďaka tomu je váš fritovací hrniec nielen čistejší, ale aj zdravší pre vaše varenie.

Rozmery D210 filtra (šírka 210 mm, dĺžka 260 mm a výška 10 mm) sú navrhnuté tak, aby vyhovovali širokému spektru fritovacích hrncov. Tento filter si môžete jednoducho prispôsobiť tvaru svojho fritovacieho hrnca, odstrihnutím na požadovanú veľkosť.

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám prinášame riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Objednajte si D210 - Pachový filter do fritovacích hrncov a zažite rozdiel v čistote a sviežosti vašej kuchyne.

Investujte do kvality a pohodlia vašej kuchyne s našim D210 filtrom. Vďaka nemu bude vaše fritovanie nielen chutnejšie, ale aj zdravšie a čistejšie. Urobte prvý krok k lepšiemu fritovaniu už dnes!

Návod na použitie :

Filter môžete prispôsobiť tvaru svojho fritovacieho hrnca tak, že jednoducho odstrihnete veľkosť, ktorú potrebujete. Vkladať výlučne bielou stranou dolu k oleju.

 

 

 

 

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód OS 210 / OS210
Materiál Špeciálny uhlíkovo tukový filter
Počet vreciek v balení 2 ks