D50 - Škrabka na sklo keramické varné dosky

Kód D 50

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou škrabkou na sklo keramické varné dosky D50 dosiahnete výnimočné výsledky v čistote a údržbe vašich domácich spotrebičov.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,89 €

=
3,89 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Udržiavajte svoje sklokeramické a indukčné varné dosky bezchybne čisté s našou D50 - Škrabkou na sklokeramické varné dosky. Tento praktický nástroj je nenahraditeľným pomocníkom v každej kuchyni, kde sa cenní čistota a lesk keramických alebo sklenených povrchov.

D50 škrabka je navrhnutá tak, aby účinne odstraňovala pripáleniny a nadmerné nečistoty, ktoré sú bežným problémom na varných doskách. Tento nástroj je maximálne šetrný k povrchom, čím zabezpečuje, že vaša doska zostane ako nová bez rizika poškriabania alebo iného poškodenia.

Vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, škrabka D50 je trvácna a odolná voči korózii. Jej robustná konštrukcia zaručuje dlhodobé používanie, bez potreby častého nahradzovania.

Balenie obsahuje nielen škrabku, ale aj náhradnú čepeľ, čo znamená, že máte vždy po ruke všetko potrebné pre efektívne čistenie. Výmena čepelí je jednoduchá a intuitívna, čo vám umožní pokračovať v čistení bez akýchkoľvek komplikácií.

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty, ktoré pochádzajú od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame riešenia, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. S D50 škrabkou sa môžete tešiť na čistú a lesklú varnú dosku bez námahy a obáv o poškodenie.

Investujte do škrabky D50 a získajte spoľahlivého pomocníka, ktorý zjednoduší údržbu vašej varnej dosky a zachová ju v perfektnom stave.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód OS 50 / OS50
Materiál Nerez
Počet vreciek v balení 1 ks