H26 - Hadicové spony vypúšťacej hadice

Kód H 26

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. 

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,36 €

=
3,36 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zabezpečte pevné a spoľahlivé spojenie vašich vypúšťacích hadíc s našimi H26 - hadicovými sponami. Tieto spony sú navrhnuté pre široké použitie, s možnosťou upnutia hadíc s šírkou pásky od 16 mm až do 25 mm. Ich unikátny dizajn a princíp závitovkového závitu s asymetrickým telesom zaručujú vysokú tesniacu spoľahlivosť a odolnosť.

V balení nájdete 2 ks hadicových spôn, čo je ideálne pre viacero použití v domácnosti či dielni. Tieto spony sú ideálne pre upevnenie vypúšťacích hadíc práčok, umývačiek riadu alebo iných spotrebičov, kde je potrebné zabezpečiť pevné a tesné spojenie.

Navrhnuté tak, aby odolali bežnému opotrebeniu, H26 hadicové spony ponúkajú dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť. Ich konštrukcia zabezpečuje, že raz upevnená hadica zostane na svojom mieste bez rizika uvoľnenia alebo úniku.

V našom sortimente sa sústreďujeme na ponuku výrobkov najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Naše hadicové spony H26 sú vynikajúcim príkladom našej záväzku ponúkať spoľahlivé a kvalitné riešenia pre vaše domáce potreby. Tieto spony sú navrhnuté tak, aby poskytovali pevné spojenie a zároveň boli jednoduché na inštaláciu.

Objednajte si tieto hadicové spony ešte dnes a zažite pohodlie a istotu, ktorú prináša pevné a spoľahlivé upevnenie vašich hadíc. S H26 hadicovými sponami si môžete byť istí, že vaše hadice budú bezpečne upevnené, čím predídete možným problémom a únikom vody.