HEP 73 - HEPA filter pre vysávače PHILIPS PowerPro Active/ PowerPro Compact, PHILIPS FC8058/0 - Akfilter.sk

Kód HEP 73

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Starostlivo ich vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

16 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
6,69 €

=
6,69 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Zvýšte efektivitu svojho vysávania s našou sadou filtrov HEP 73, ideálnou pre vysávače PHILIPS PowerPro Active a PowerPro Compact. Táto sada obsahuje HEPA filter a motorový filter, ktoré spoločne zabezpečujú dokonalú čistotu a filtráciu vzduchu vo vašej domácnosti.

HEPA filter v tejto sade je navrhnutý tak, aby zachytával až 99,97% prachových častíc, čo robí vzduch vo vašom domove čistejším a zdravším. Je to ideálne riešenie pre alergikov a všetkých, ktorí majú radi čisté a zdravé prostredie.

Motorový filter v sade zase zaisťuje, že motor vysávača zostáva chránený pred prachom a inými časticami, čím predlžuje jeho životnosť a zachováva vysoký výkon vysávania.

Kompatibilita s mnohými modelmi vysávačov PHILIPS PowerPro Active FC8630 8637, 86448647, FC8670 8679, FC9520 9525, 9530 9542PowerPro Compact FC8470 až 8479, FC8515, 8516, 8517, FC9320 až, 9327 znamená, že nájsť správny filter pre váš model je jednoduché a bezproblémové. Táto sada je univerzálnym riešením pre širokú škálu modelov, od FC8630 až po FC9542/91.

V našom eshope ponúkame iba najkvalitnejšie produkty od overených výrobcov, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Naša filozofia je založená na spoľahlivosti a kvalite, čo zaručuje, že každý produkt, ktorý ponúkame, bude spĺňať vaše očakávania a potreby.

Investujte do čistého a zdravého prostredia vo vašom domove s našou sadou filtrov HEP 73. Tieto filtre nie len zlepšujú kvalitu vzduchu, ale tiež chránia váš vysávač a zvyšujú jeho výkon. Objednajte si svoju sadu ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý môže správna údržba priniesť do vašej domácnosti!

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP 73
Vhodné pre vysávače PHILIPS
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 2 ks
Značka Philips
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: PHILIPS FC8058/01, Philips PowerPro Compact