HEP 76 - Sada filtrov pre PHILIPS PowerPro Compact/ PowerPro City/ PowerPro Active, PHILIPS FC8010/02 - Akfilter.sk

Kód HEP 76

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Starostlivo ich vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť

38 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
9,99 €

=
9,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Zažite dokonalú čistotu vo vašom domove s našou sadou filtrov HEP 76, určenou pre vysávače PHILIPS PowerPro Compact, PowerPro City a PowerPro Active. Táto sada je navrhnutá tak, aby vám poskytla komplexnú ochranu pred prachom a alergénmi, čím zvyšuje kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti.

Sada obsahuje umývateľný sací filter motora a umývateľný motorový penový filter, ktoré spoločne zabezpečujú, že váš vysávač bude fungovať efektívne a dlhodobo. Ďalej sada obsahuje výstupný HEPA filter, ktorý zachytáva až 99,97% prachových častíc, a tým poskytuje vysokú úroveň čistoty vzduchu v miestnosti.

Pravidelná výmena týchto filtrov je nevyhnutná pre zachovanie ich vysokého výkonu. Odporúčame ich vymeniť raz ročne, aby ste si udržali optimálnu čistotu vzduchu a efektivitu vášho vysávača.

Sada je kompatibilná s mnohými modelmi vysávačov PHILIPS, vrátane PowerPro Compact (FC9328 až FC9349), PowerPro City (FC9352 a FC9353) a PowerPro Active (FC9549 až FC9573). Toto široké spektrum kompatibility zabezpečuje, že si môžete byť istí, že tieto filtre sú správnou voľbou pre váš model vysávača.

V našom eshope ponúkame len najlepšie produkty od overených výrobcov. Naše produkty sú synonymom kvality a spoľahlivosti, čo znamená, že si môžete byť istí, že s našimi filtrami dosiahnete vynikajúce výsledky pri každom použití vášho vysávača.

Investícia do kvalitných filtrov je investíciou do zdravia vašej rodiny. S našou sadou filtrov HEP 76 si môžete byť istí, že váš domov bude nielen čistý, ale aj zdravý. Objednajte si tieto filtre ešte dnes a zabezpečte si čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti!

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP 76
Vhodné pre vysávače Philips PowerPro Compact, PowerPro Active a PowerPro City
Počet v balení 3 ks
Značka Philips
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: PHILIPS FC8010/02