HEP101- HEPA filter pre vysávače MPM Bora/ MPM MOD07-FH - Akfilter.sk

Kód HEP 101

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Starostlivo ich vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
10,38 €

=
10,38 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Objavte dokonalú čistotu s naším HEPA filtrom HEP 101, určeným pre vysávače MPM Bora. Tento vysoko kvalitný filter je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu efektivitu pri zachytávaní prachu a alergénov, čím zabezpečí čistejšie a zdravšie prostredie vo vašej domácnosti.

HEPA filter HEP 101 zachytáva až 99,97% prachových častíc, čo ho robí ideálnym riešením pre alergikov a ľudí citlivých na prach. S týmto filtrom môžete dýchať čistejší vzduch a znížiť prítomnosť nežiaducich častíc vo vašom domove.

Vďaka širokej kompatibilite s rôznymi modelmi vysávačov MPM Bora, ako sú Bora 2, MOD 02 Hydra, MOD 07 Bora a ďalšie, si môžete byť istí, že tento filter bude dokonale pasovať do vášho vysávača. Tento aspekt zaručuje jednoduchú inštaláciu a bezproblémové použitie.

Pravidelná výmena tohto filtra je kľúčová pre zachovanie jeho vysokého výkonu a dlhodobej účinnosti. Odporúčame vymeniť HEPA filter podľa intenzity používania vysávača, aby ste si udržali optimálnu čistotu a kvalitu vzduchu.

V našom eshope nájdete len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. Náš HEPA filter HEP 101 je dôkazom toho, že kvalita a spoľahlivosť idú ruka v ruke.

Investujte do lepšieho vzduchu a čistejšieho prostredia vo vašej domácnosti s naším HEPA filtrom HEP 101 pre vysávače MPM Bora. Tento filter nielen zlepšuje výkon vášho vysávača, ale tiež chráni vaše zdravie. Objednajte si ho ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý môže správna filtrácia vzduchu priniesť do vášho domova.

Výmena filtra:

Je jednoduchá a rýchla, postačí postupovať podľa návodu výrobcu vysávača.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP101- HEPA filter pre vysávače MPM Bora/ MPM MOD07-FH - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP101
Vhodné pre vysávače Bora, Bora 2, MOD 02 Hydra, MOD 07 Bora
Materiál Špeciálny filtračný papier
Počet v balení 1 ks
Značka Mpm
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: MPM MOD07-FH