HEP 103 - Umývateľná filtračná vložka pre bezvreckový vysávač ELECTROLUX ENERGICA

Kód HEP 103

Tento HEPA filter pre Electrolux je skutočným šampionom v oblasti filtrov.

Zobraziť viac

Tento HEPA filter pre Electrolux je skutočným šampionom v oblasti filtrov. Jemný, ale odolný materiál dokáže zachytiť aj tie najmenšie častice prachu a nečistôt, ktoré by mohli unikať do ovzdušia a sťažovať vám dýchanie.

Cena za balenie
9,23 €

=
9,23 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zvýšte úroveň svojho vysávača s našim umývateľným filtrom HEP 103, navrhnutým špeciálne pre bezvreckové vysávače Electrolux Energica!. Čistá domácnosť je základom zdravého a pohodového života a tento produkt je kľúčom k dosiahnutiu toho cieľa.


HEP 103 je jedinečná v svojej kategórii, pretože poskytuje kvalitnú filtráciu, ktorá nie je len efektívna, ale aj spoľahlivá. Je to perfektná náhrada za originálny filter, ktorý prichádza s vysávačom. Predstavte si, že už nikdy nemusíte kupovať ďalší filter, pretože tento je ľahko umývateľný a môže byť znovu použitý. Šetríte tak nielen peniaze, ale aj prírodu.

HEP 103 nie je len obyčajný filter. Je to ochranný filter, ktorý sa stará o motor vášho vysávača a chráni ho pred prachom a inými nečistotami. Filter bol navrhnutý tak, aby bol účinný, ale aj ľahko očistiteľný. Ak je filter znečistený, jednoducho ho vyberte, očistite a opláchnite pod tečúcou vodou. Potom nechajte filter vyschnúť a je pripravený na ďalšie použitie. Dokáže tak predĺžiť životnosť vášho vysávača a ušetriť Vám peniaze na opravách a nákupe nového vysávača.

Tento hepa filter je určený pre bezvreckové vysávače Electrolux Energica, Ergospace, Ergobox,  Ergoeasy, Accelerator, Cycloniclite, EF75B čo z neho robí všestrannú a univerzálnu voľbu pre všetky tieto modely.

Napriek svojej vysokej účinnosti a kvalite je tento filter ľahko vymeniteľný. 

Jedno balenie obsahuje 1 umývateľný filter triedy 10. A hoci je tento filter vysokokvalitný, je vhodný aj pre tých, ktorí dbajú na rozpočet. Výrobca odporúča meniť filter aspoň 2x za rok, takže budete mať istotu, že váš vysávač bude vždy fungovať na plné obrátky.

Rozmery filtra:

110 x 65 mm

Nečakajte, kým vám dôjde starý filter. Vložte do svojho vysávača HEP 103 a zažite rozdiel vo výkone a kvalite čistenia už dnes!

Výhody produktu

  • Umývateľný filter šetrí peniaze a je ekologický, pretože môžete znovu použiť ten istý filter.
  • Je cenovo dostupný, oproti originálnym filtrom ponúka rovnakú kvalitu za lepšiu cenu.
  • Kvalitná filtrácia zabezpečuje čisté a zdravé prostredie vo vašej domácnosti.
  • Chráni motor vášho vysávača pred nečistotami a predlžuje jeho životnosť.
  • Univerzálny a vhodný pre rôzne modely vysávačov Electrolux.
  • Ľahko vymeniteľný a bezproblémová údržba, ktorá môže byť vykonaná v pohodlí vášho domova.

Vhodné do vysaváčov

Zoznam kompatibilných modelov:

Interaktívny zoznam vysavačov ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 103 - Umývateľná filtračná vložka pre bezvreckový vysávač ELECTROLUX ENERGICA.

Parametre produktu

Zobraziť viac Zobraziť menej
Objednávací kód HEP 103
Značka Volta
Alfatec
Progress
Tornado
Počet v balení 1 ks