HEP 29 - Sada filtrov pre vysávače Zelmer Ceres/ ZELMER ZVCA355S - Akfilter.sk

Kód HEP 29

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Starostlivo ich vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

13 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
9,90 €

=
9,90 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Zažite revolúciu v upratovaní s naším setom filtrov HEP 29, špeciálne navrhnutým pre vysávače Zelmer Ceres ZVCA355S. Tento set, obsahujúci dva vysoko kvalitné filtre – umývateľný HEPA filter a čierny penový filter vo vlastnej kazete, je ideálnou voľbou pre každého, kto chce svoj domov udržiavať v dokonalej čistote.

Umývateľný HEPA filter vám zabezpečí dlhodobú filtráciu vzduchu na najvyššej úrovni. Jeho rozmery 147 x 128 mm sú presne prispôsobené pre maximálnu efektívnosť. Druhým dôležitým komponentom je čierny penový filter, ktorý má rozmery 127 x 103 x 20 mm a zabezpečuje spoľahlivé odstránenie menších častíc a nečistôt.

Tieto filtre sú nielen vysoko efektívne, ale tiež šetrné k životnému prostrediu. Vďaka možnosti ich opätovného použitia po umytí ušetríte nielen peniaze, ale aj prispejete k ochrane našej planéty. Nemusíte kupovať stále nové filtre, čím znižujete odpad a spotrebu.

Každý filter je vybavený vlastným obvodovým tesnením, ktoré zaisťuje dokonalé zapadnutie a efektívnu filtráciu. Tento systém zabezpečí, že každý filter bude pracovať na svojom maximálnom výýkone, zachytáva najmenšie častice prachu a alergénov.

V našom sortimente nájdete len produkty od renomovaných výrobcov, preto vám môžeme zaručiť nielen vysokú kvalitu, ale aj spoľahlivosť. Každý produkt, vrátane tohto setu filtrov, je dôkladne testovaný a odporúčaný na použitie v príslušných modeloch vysávačov.

Nezmeškajte túto príležitosť a zmeňte spôsob, akým vysávate. S naším setom filtrov HEP 29 pre vysávače Zelmer Ceres ZVCA355S dosiahnete nevídanú čistotu a sviežosť vo vašom domove. Kúpte si svoj set ešte dnes a presvedčte sa o rozdiele, ktorý môžu správne filtre priniesť do vášho života!

Veľkosť HEPA filtra:
147 x 128 mm 

Veľkosti penového filtra:
127 x 103 x 20 mm

Výmena filtra:

je jednoduchá a rýchla, postačí postupovať podľa návodu výrobcu vysávača. Balenie obsahuje jeden kus filtra, ktorý je kompatibilný pre Zelmer Ceres vysávače.

Výhody produktu

  • Možnosť opätovného použitia po umytí vám ušetrí peniaze a je šetrná k životnému prostrediu.
  • Vysokokvalitná filtrácia, porovnateľná s originálnymi filtrami, prináša dokonalú čistotu.
  • Každý filter má vlastné obvodové tesnenie pre dokonalé zapadnutie a efektívnu filtráciu.
  • Sada obsahuje dva filtre – umývateľný HEPA filter a čierny penový filter, poskytujúce maximálny výkon vášho vysávača. 

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 29 - Sada filtrov pre vysávače Zelmer Ceres/ ZELMER ZVCA355S - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP29
Vhodné pre vysávače Zelmer VC 3300 Ceres, Zelmer ZVC 355 SM Ceres, Zelmer ZVC 355 SP Ceres
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 2 ks
Značka Zelmer
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: ZELMER ZVCA355S