HEP69 - HEPA filter (DJ97-01159A) a penový filter pre motor( DJ97-00492A) pre vysávače SAMSUNG - Akfilter.sk

Kód HEP 69

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Starostlivo ich vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

15 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
14,49 €

=
14,49 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Získajte dokonalú čistotu vo vašom domove s našou sadou filtrov HEP 69 pre vysávače SAMSUNG. Táto sada obsahuje vysoko účinný HEPA filter (DJ97-01159A) a špongiový filter pre motor (DJ97-00492A), ktoré spoločne zaisťujú, že váš vysávač bude pracovať na maxime svojich možností.

HEPA filter je navrhnutý tak, aby zachytával až 99,97% prachových častíc, vrátane mikroskopických alergénov a častíc prachu, čo robí vzduch vo vašej domácnosti čistejším a zdravším. Jeho rozmery 134x107x32mm zaručujú, že filter dokonale zapadne do vášho vysávača Samsung.

Špongiový filter pre motor je ľahko umývateľný pod tečúcou vodou, čo z neho robí praktické a ekologické riešenie. Jeho rozmery 164x113mm sú ideálne pre vysávače Samsung a zabezpečujú, že filter bude správne sedieť a efektívne fungovať.

Odporúčaná výmena oboch filtrov je do 3 mesiacov používania, aby ste si udržali vysokú úroveň čistoty a efektivity vášho vysávača. Týmto spôsobom zabezpečíte, že váš domov bude vždy čistý a zdravý.

V našom eshope ponúkame len tie najkvalitnejšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou sadou filtrov HEP 69 pre vysávače SAMSUNG si môžete byť istí, že získavate najlepšiu možnú starostlivosť o vaše domáce prostredie.

Investujte do zdravia vašej rodiny a zabezpečte si čistý a zdravý vzduch s našou sadou filtrov HEP 69. Tieto filtre nielenže zlepšujú kvalitu vzduchu, ale tiež zvyšujú efektivitu vášho vysávača. Objednajte si svoju sadu ešte dnes a užívajte si čistejší a zdravší domov každý deň.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Rozmery:

špongiový filter modrý:164x113mm

bavlnený biely filter; 164x113mm

HEPA filter (spodná časť): 134x107x32mm

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP69 - HEPA filter (DJ97-01159A) a penový filter pre motor( DJ97-00492A) pre vysávače SAMSUNG - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP69
Vhodné pre vysávače SAMSUNG SC6531, SC6750, SC6890
Počet v balení 3 ks
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: SAMSUNG DJ97-00492A + DJ97-01159A