HEP66 - HEPA filter Rowenta 4A/3A/ Silence Force Allergy+/ Green Force Cyclonic, Rowenta ZR920101 - Akfilter.sk

Kód HEP 66

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Starostlivo ich vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

472 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
9,60 €

=
9,60 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Objavte novú úroveň čistoty s našim HEPA filtrom HEP 66, určeným pre vysávače Rowenta Silence Force a X-Trem Power. Tento filter výrazne zlepšuje kvalitu vzduchu vo vašom domove tým, že zachytáva až 99,97% prachových častíc veľkosti až 0,003 mm, čo z neho robí ideálne riešenie pre alergikov a tých, ktorí chcú dýchať čistejší vzduch.

Vysoko účinný filter sa stará o to, aby bol vzduch, ktorým dýchate, čo najčistejší. Jeho schopnosť brániť prieniku baktérií a alergénov do ovzdušia je neoceniteľná pre udržanie zdravého domova.

Pravidelná výmena tohto filtra je kľúčová pre udržanie optimálneho výkonu vášho vysávača a zároveň chráni vaše zdravie. Výmena je potrebná v závislosti od intenzity a dĺžky používania vysávača a odporúčame ju vykonať, ak je filter viditeľne zanesený alebo poškodený.

Rozmery filtra 190 x 97 x 33 mm sú navrhnuté tak, aby dokonale zapadli do širokej škály modelov vysávačov Rowenta. To zabezpečuje, že filter bude pracovať efektívne a bez problémov.

V našom eshope ponúkame len tie najkvalitnejšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme, že kvalita a spoľahlivosť sú základné hodnoty, ktoré by mal každý produkt spĺňať. Preto sme si pre vás pripravili tento HEPA filter HEP 66, ktorý zodpovedá najvyšším štandardom a zabezpečuje, že vaša domácnosť bude vždy čistá a zdravá.

Urobte prvý krok smerom k zdravšiemu životnému prostrediu a zaistite si tento vysoko účinný HEPA filter pre váš Rowenta vysávač. S naším filtrom HEP 66 bude vaša domácnosť nielen čistejšia, ale aj zdravšia, čo oceníte vy aj vaša rodina. Objednajte si ho ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý môže správne filtrovanie vzduchu priniesť do vášho domova!

Rozmery HEPA filtra:

  • Rozmery: 190 x 97 x 33 mm

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

 

 

 

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP66
Materiál Špeciálny filtračný papier
Počet v balení 1 ks
Určené pre vysávače Vreckové aj bez vreckové
Značka Tefal
Rowenta
Rozmery filtra: 97 x 190 x 33 mm
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: Rowenta ZR920101

Súvisiace produkty