HEP47 - FILTER pre Kärcher AD2/AD3/AD4 /KARCHER 6.415-953.0- Akfilter.sk

Kód HEP 47

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

17 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
10,20 €

=
10,20 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

V dnešnej dobe, keď je čistota vzduchu v našich domovoch a pracoviskách kľúčová, prinášame vám optimistickú novinku v podobe kazetového filtra HEP47. Tento filter, určený špeciálne pre vysávače Kärcher AD 2 a AD 3, je dokonalým riešením pre každého, kto si potrpí na čistotu a kvalitu vzduchu.

HEP47 - FILTER je navrhnutý tak, aby počas vysávania efektívne filtruje vzduch a zachytáva väčšinu prachových častíc. Tento výkon zabezpečuje, že vzduch vo vašom domove alebo pracovisku zostane čistý a zdravý.

Pravidelná výmena tohto filtra je nevyhnutná pre zachovanie jeho najvyššej účinnosti. S týmto filtrom môžete byť istí, že váš vysávač bude pracovať efektívne, a to aj pri intenzívnom používaní. Ak zistíte, že filter je zanesený alebo poškodený, odporúčame jeho čo najskôr vymeniť, čím predídete akýmkoľvek problémom a udržíte si čistotu vo vašom prostredí.

Rozmery tohto filtra sú ideálne pre uvedené modely vysávačov Kärcher, presné rozmery sú špecifikované:

120mm x 53mm x 255mm

Tento filter je kompatibilný s radom modelov vysávačov, vrátane Kärcher AD.3000, AD 3.200, AD 2, AD 3, AD 3Premium, AD 4, AD 4 Premium a ďalšími.

V našom sortimente si zakladáme na ponuke kvalitných produktov od renomovaných výrobcov. Veríme v kvalitu a spoľahlivosť, preto vám ponúkame len tie najlepšie diely, na ktoré sa skutočne môžete spoľahnúť. S naším kazetovým filtrom HEP47 získate istotu, že vaše upratovanie bude nielen efektívne, ale aj príjemné a zdravé.

Zabezpečte si tento filter a vychutnajte si čistotu a kvalitu vzduchu, ktorú vám ponúka. S naším filtrom bude vaša práca nielen jednoduchšia, ale aj zdravšia. Buďte optimistickí, s naším filtrom je čistý vzduch vždy na dosah.

Výmena filtra:

Pravidelná výmena tohto filtra je kľúčová pre udržanie efektívnej filtrácie, ochranu vášho zdravia a predĺženie životnosti vášho vysávača. Frekvencia výmeny by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke používania vysávača. V prípade, že je filter zanesený alebo poškodený, je dôležité ho častejšie vymeniť.

Pri výmene filtra je dôležité postupovať podľa návodu výrobcu, aby ste zabezpečili správnu inštaláciu a funkčnosť. Týmto krokom zaistíte, že váš vysávač bude naďalej pracovať na najvyššej úrovni.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP47 - FILTER pre Kärcher AD2/AD3/AD4 /KARCHER 6.415-953.0- Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP47
Vhodné pre vysávače KARCHER: AD.3000, AD 3.200, AD 2/3/4
Materiál Špeciálny skladaný filtračný materiál vytvorený z hustej matrice vlákien, zložený z polypropylénu alebo sklených vlákien s priemerom od 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Kärcher
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: KARCHER 6.415-953.0