HEP 5 - HEPA filter (umývateľný) pre ELECTROLUX EQUIPT EEQ10/16/15/20/21/30/31, ELECTROLUX EF147/9001677484 - Akfilter.sk

Kód HEP 5

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v kvalitu a spoľahlivosť našich produktov, a preto vám ponúkame len tie najlepšie diely, na ktoré sa skutočne môžete spoľahnúť. S naším HEPA filtrom získate nielen istotu čistého vzduchu, ale aj pokojnú myseľ, vedomie, že robíte maximum pre zdravie svojej rodiny a kolegov.

2 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
6,99 €

=
6,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

V súčasnom svete, kde je čistota vzduchu v domácnostiach a pracoviskách kľúčová, prinášame vám optimistické riešenie pre zdravšie dýchanie a lepšiu kvalitu života. Naša ponuka zahŕňa výnimočný HEPA filter, ktorý je špeciálne navrhnutý pre moderné domácnosti a pracovné prostredia, kde je dopyt po vysokej úrovni čistoty vzduchu.

Tento HEPA filter pre vysávače ELECTROLUX serie EQUIPT EEQ10/16/15/20/21/30/31, predstavuje vrchol v oblasti filtrácie vzduchu. Jeho schopnosť zachytiť až 99,97% prachových častíc je neoceniteľná, najmä v prostrediach, kde je zdravý vzduch nevyhnutný. S takýmto filtrom môžete byť istí, že vzduch vo vašej domácnosti alebo kancelárii bude čistejší a zdravší.

Je dôležité zdôrazniť, že pravidelná výmena tohto filtra je kľúčová pre zachovanie jeho účinnosti a vašej spokojnosti. Výmena filtra by mala byť závislá od intenzity a dĺžky vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame jeho včasnú výmenu, čím zabezpečíte dlhšiu životnosť vášho vysávača a zachováte čistotu vo vašom prostredí.

Tento filter je kompatibilný s rôznymi modelmi vysávačov vrátane Electrolux ZEQ6510, ZEQ6520T, ZEQ6530, Aeg AEQ10/11/20.., Volta, Tornado a Zanussi ZANEQ10, čím ponúka široké možnosti využitia pre rozličných používateľov.

Rozmery filtra sú dokonale prispôsobené vašim potrebám:

  • Dĺžka 109 mm
  • Výška 25 mm
  • Šírka 85 mm

Vybavte sa týmto HEPA filtrom a zabezpečte si čistý a zdravý vzduch v každom kúte vašej domácnosti alebo pracoviska. S naším filtrom bude vaše upratovanie nielen efektívne, ale aj príjemné. Buďte optimistickí, s naším filtrom bude vaša práca nielen jednoduchšia, ale aj zdravšia a šetrnejšia k životnému prostrediu.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 5 - HEPA filter (umývateľný) pre ELECTROLUX EQUIPT EEQ10/16/15/20/21/30/31, ELECTROLUX EF147/9001677484 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP 5
Vhodné pre vysávače ELECTROLUX
Materiál Špeciálny filtračný papier
Počet v balení 1 ks
Značka Tornado
Volta
Zanussi
Electrolux
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: ELECTROLUX EF147, ELECTROLUX 9001677484