HEP 6 - HEPA FILTER pre ETA DUALIC 0472, DUALIC II 0495, LATIMO 1486

Kód HEP 6

Účinne bráni prieniku baktérií do ovzdušia, je to najvhodnejšia alternatíva pre alergikov.

Zobraziť viac

Účinne bráni prieniku baktérií do ovzdušia, je to najvhodnejšia alternatíva pre alergikov.

Tento produkt je dočasne nedostupný

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
8,64 €

=
8,64 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

V srdci každej domácnosti alebo pracoviska je potreba čistého a zdravého prostredia. S hrdosťou vám ponúkame HEPA filter HEP6, ktorý je špeciálne navrhnutý pre vysávače ETA DUALIC 0472, DUALIC II 0495 a LATIMO 1486. Tento filter je viac než len obyčajným doplnkom k vášmu vysávaču; je to symbol starostlivosti o vaše zdravie a pohodu.

HEPA filter HEP6 predstavuje najvyšší štandard v oblasti filtrácie vzduchu. So schopnosťou zachytiť až 99,97% prachových častíc, tento filter je neoceniteľným pomocníkom pre každého, kto si potrpí na čistotu a zdravý vzduch v domácnosti, a najmä pre alergikov.

Pravidelná výmena tohto filtra je nevyhnutná nielen pre udržanie čistoty, ale aj pre ochranu vášho zdravia. Ak zistíte, že filter je zanesený alebo poškodený, odporúčame jeho včasnú výmenu. Týmto jednoduchým krokom si nielen predĺžite životnosť vášho vysávača, ale zároveň zabezpečíte, že vzduch vo vašom domove zostane čistý a zdravý.

Rozmery tohto HEPA filtra sú ideálne pre váš vysávač:

-      Šírka filtra: 115 mm

-      Dĺžka filtra: 139 mm

-      Výška filtra: 25 mm

Tento filter je kompatibilný s radom modelov ETA, ale aj s niektorými modelmi Philips, čo z neho robí univerzálneho pomocníka pre vaše upratovacie potreby.

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme, že spoľahlivosť a kvalita sú nevyhnutné pre dosiahnutie najlepších výsledkov, a preto vám ponúkame len tie najlepšie diely, na ktoré sa skutočne môžete spoľahnúť. S naším HEPA filtrom HEP6 získate nielen istotu čistého vzduchu, ale aj pohodlie a spokojnosť pri upratovaní.

Zabezpečte si tento filter a zažite novú úroveň čistoty a pohodlia vo vašej domácnosti alebo na pracovisku. S naším filtrom sa vaše upratovanie stane nielen efektívnejšie, ale aj príjemnejšie a zdravšie. Buďte pokojní, s naším filtrom je čistý vzduch vždy na dosah ruky.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 6 - HEPA FILTER pre ETA DUALIC 0472, DUALIC II 0495, LATIMO 1486.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP6
Vhodné pre vysávače ETA
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Značka Philips
Eta
Počet v balení 1 ks
Neoriginálny filter je kompatibilný s originálnym filtrom s označením: ETA 047200090,