HEP10 - HEPA filter pre vysávače ETA Trino 0454/1454/2454/ 3454/7454 - Akfilter.sk

Kód HEP 10

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Starostlivo ich vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,99 €

=
2,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

 V dnešnej dobe, kde kvalita vzduchu a čistota v našich domovoch je viac než kedykoľvek dôležitá, je nevyhnutné mať spoľahlivého pomocníka, ktorý vám v tom pomôže. Ponúkame vám riešenie, ktoré s 99,97% účinnosťou zachytí aj tie najmenšie častice s veľkosťou 0,003 mm, čím efektívne bráni prieniku baktérií a alergénov do ovzdušia. Toto je ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú najvhodnejšiu ochranu pre alergikov.

Pravidelná výmena tohto filtra je kľúčová nielen pre ochranu vášho zdravia, ale aj pre dlhodobé udržanie funkčnosti vášho vysávača. Odporúča sa vymeniť filter po každých troch až piatich výmenách filtračných vreciek, v závislosti od množstva a druhu vysávaných nečistôt.

Navrhnutý špeciálne pre modely vysávačov ETA Trino, tento filter poskytuje perfektnú kompatibilitu a jednoduchú inštaláciu. V balení nájdete jeden kus filtra s rozmermi 80 mm na šírku, 140 mm na dĺžku a 10 mm na výšku.

V našej ponuke sa zameriavame na produkty od overených a renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu, a preto vám ponúkame len tie diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Tento filter je nielen účinným riešením pre čistý vzduch vo vašej domácnosti, ale aj symbolom našej záväzku poskytovať vám len to najlepšie.

Tento filter je vhodný pre rôzne modely ETA Trino, vrátane ETA Trino 1454, 2454, 3454, a ďalších, čím vám zabezpečuje pokojnú myseľ pri výbere správneho filtra pre váš vysávač. S týmto filtrom si môžete byť istí, že si vyberáte spoľahlivý a efektívny spôsob, ako udržať váš domov čistý a zdravý.

 

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

 

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP10 - HEPA filter pre vysávače ETA Trino 0454/1454/2454/ 3454/7454 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP10
Starý kód HEPA 10 / HEPA10
Vhodné pre vysávače ETA TRINO
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Eta