HEP3 - HEPA filter ELECTROLUX CLARIO 2 - ZP3511/20/23/25, ZANUSSI ZAN 3435/PR, Electrolux EF31- Akfilter.sk

Kód HEP 3

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

494 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
10,98 €

=
10,98 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Ak hľadáte spoľahlivý a vysoko účinný filter pre váš Electrolux Clario, HEPA filter HEP3 je tou pravou voľbou. Tento filter má účinnosť 99,97%, čo znamená, že dokáže zachytiť častice s veľkosťou až 0,003 mm. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre alergikov a každého, kto chce mať vo svojom domove čistý a zdravý vzduch.

Výmena tohto filtra by mala byť pravidelná a závislá od intenzity a dĺžky používania vysávača, aby sa zachovala jeho účinnosť. Ak je filter zanesený alebo poškodený, je potrebné ho vymeniť, aby bol vysávač stále efektívny a chránil vaše zdravie. Pre optimálnu filtráciu je dôležité ho meniť po troch až piatich výmenách filtračných vreciek na prach.

HEPA filter HEP3 je určený pre rôzne modely vysávačov AEG, Electrolux, vrátane Clario2, Ergo Mini Clario 2, Ergoclassic a ErgoMini, a jeho rozmery (šírka: 99 mm, dĺžka: 113 mm, výška: 25 mm) zabezpečujú perfektné sedenie. To znamená, že výmena filtra je jednoduchá a rýchla.

V našom sortimente nájdete len produkty od renomovaných výrobcov, a tento filter nie je výnimkou. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. S filtrom HEP3 získate kvalitu porovnateľnú s originálnymi filtrami, ale za lepšiu cenu.

Objednajte si HEP3 a užívajte si vyššiu úroveň čistoty a zdravia vo vašej domácnosti. Buďte pripravení na každú výzvu s kvalitným filtrom HEP3, ktorý poskytne vášmu vysávaču Electrolux dlhodobú výkonnosť a spoľahlivosť.

 

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP3
Starý kód HEPA 3 / HEPA3
Vhodné pre vysávače Electrolux Clario2, Ergo Mini Clario 2, Ergoclassic a ErgoMini,
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Tornado
Zanussi
Aeg
Electrolux
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: Electrolux EF31