HEP61 - HEPA filter pre Rowenta RO 2100 až 2199/RO 2300 až 2399 Power Space/ Rowenta RS-RT 9977 - Akfilter.sk

Kód HEP 61

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
10,99 €

=
10,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Hľadáte jednoduchý spôsob, ako udržať váš domov čistý a zdravý? S naším HEPA filtrom HEP 61 pre vysávače Rowenta to bude hračka! Tento filter nie je len obyčajným príslušenstvom vášho vysávača, ale skutočným bojovníkom proti prachu, alergénom a dokonca aj baktériám.

Má účinnosť 99,97% pri zachytávaní častíc veľkosti až 0,003 mm, čo znamená, že dokáže účinne eliminovať aj tie najmenšie častice, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie. Pre alergikov a ľudí s citlivosťou na prach je tento filter ako nájdený poklad.

Pri vysávaní si môžete byť istí, že tento filter bude dôkladne pracovať v zákulisí, aby zachytil všetko, čo by ste radšej nevdýchli. A keď je čas na výmenu, jednoducho vložte nový filter do vysávača podľa návodu.

S rozmery 85 mm x 118 mm x 14 mm je tento filter perfektne navrhnutý pre rôzne modely Rowenta, ako napríklad Power Space RO2100 až RO2399 a mnohé ďalšie.

V našej ponuke dbáme na to, aby ste mali vždy k dispozícii len produkty najvyššej kvality od overených výrobcov. Naše riešenia sú spoľahlivé a kvalitné, takže môžete byť pokojní, že vaše domáce prostredie je v bezpečných rukách.

Nechajte sa nadchnúť tým, ako jednoduché a efektívne môže byť udržiavanie čistoty vo vašom domove. S filtrom HEP 61 pre váš Rowenta vysávač budete mať čistý a zdravý domov bez veľkej námahy. Objednajte si svoj ešte dnes a užite si nový rozmer čistoty a pohodlia!

 Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP61
Starý kód HEPA 61 / HEPA61
Vhodné pre Rowenta Power Space, , Moulinex Zélio
Materiál Špeciálny skladaný filtračný materiál vytvorený z hustej matrice vlákien, zložený z polypropylénu alebo sklených vlákien s priemerom od 0,5 do 2,0 mikrometra.
Značka Rowenta
Moulinex
Počet v balení 1 ks
Neoriginálny filter je kompatibilný s originálnym filtrom s označením: Rowenta RS-RT 9977