HEP7 - HEPA filter ETA 1465 Aston - Akfilter.sk

Kód HEP 7

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

499 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
4,99 €

=
4,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Chcete mať vo vašom domove čistý a zdravý vzduch bez veľkej námahy? S našim HEPA filtrom HEP 7 pre vysávače ETA Aston je to hračka! Tento filter nie je len obyčajným doplnkom, ale kľúčovým hráčom v boji proti prachu, alergénom a dokonca aj baktériám, ktoré sa skrývajú v každom kúte vašej domácnosti.

Predstavte si, že každé jedno vysávanie môže byť tak účinné, že zachytí až 99,97% častíc s veľkosťou len 0,003 mm. Áno, tento filter je tak dobrý! Je to ako mať malého superhrdinu v ruke, ktorý bráni vstupu baktérií a alergénov do vášho dýchaného vzduchu. Pre alergikov, alebo pre každého, kto má rád čistý vzduch v domácnosti, je to ako sen, ktorý sa stal skutočnosťou.

Samozrejme, ako u každého superhrdinu, aj náš filter potrebuje pravidelnú "regeneráciu". Výmena filtra by mala závisieť od intenzity a dĺžky používania vášho vysávača. Aby ste si udržali ten najlepší štandard čistoty, odporúčame vymeniť filter častejšie, hlavne ak je vysávač často v akcii.

A hovoríme o perfektnej veľkosti! S rozmermi 76 mm x 131 mm x 20 mm, tento filter presne zapadá do modelov ETA Aston 1465.

V našej ponuke nájdete len to najlepšie od renomovaných výrobcov, pretože veríme, že kvalita a spoľahlivosť sú to, čo naši zákazníci zaslúžia. S naším HEPA filtrom HEP 7 si môžete byť istí, že investujete do výrobku, ktorý vám zabezpečí zdravší a čistejší domov.

Nechajte sa okúzliť tým, ako jednoduché a účinné môže byť vysávanie s týmto filtrom. Objednajte si svoj ešte dnes a vychutnajte si čistotu a pohodlie, ktoré prináša. Vaše zdravie a domov si to zaslúžia!

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

 

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP7 - HEPA filter ETA 1465 Aston - Akfilter.sk.

Kompatibilita s najčastejšími modelmi:

Eta Aston 1465

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP7
Starý kód HEPA 7 / HEPA7
Vhodné pre vysávače ETA
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Eta
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: ETA 1465 00190, ETA 1465 Aston