HEP8 - HEPA filter ETA O3 x460/ x458 Viva/ Oxygene - Akfilter.sk

Kód HEP 8

V našom sortimente sa sústredíme na poskytovanie výrobkov najvyššej kvality od overených výrobcov. Veríme, že spoľahlivosť a kvalita sú nevyhnutné pre váš pohodlný a zdravý život. Preto si môžete byť istí, že keď si vyberiete náš HEPA filter, investujete do produktu, ktorý vášmu zdraviu a domovu skutočne prospieva.

495 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
4,99 €

=
4,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Keď ide o udržiavanie čistoty a zdravia vo vašom domove, správny filter vo vašom vysávači je nevyhnutnosťou. S hrdosťou vám prinášame HEPA filter HEP 8, určený špeciálne pre vysávače ETA O3 a Viva. Tento filter je dokonalým príkladom spojenia vysokých štandardov a spoľahlivej funkčnosti.

Tento filter má účinnosť 99,97% pri zachytávaní častíc veľkosti až 0,003 mm, čo znamená, že dokáže účinne eliminovať baktérie a alergény z ovzdušia. Pre alergikov a všetkých, ktorí si potrpia na čistotu vzduchu, je to ideálna voľba.

Dôležitosť pravidelnej výmeny tohto filtra nemožno podceňovať. Aby ste si udržali najlepšiu možnú kvalitu vzduchu vo vašom domove, odporúčame vymeniť filter podľa intenzity a dĺžky používania vysávača. Častejšia výmena zabezpečí, že váš vysávač bude neustále fungovať efektívne a chrániť vaše zdravie.

Rozmery HEPA filtra HEP 8 (šírka: 97 mm, dĺžka: 103 mm, výška: 20 mm) sú ideálne navrhnuté pre presné zapadnutie do modelov ETA O3 a Viva. S takýmto filterom bude váš vysávač fungovať ako nový, a zároveň zabezpečí, že vzduch vo vašom domove bude čistý a bezpečný.

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu, a preto vám ponúkame riešenia, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. S našim HEPA filtrom HEP 8 si môžete byť istí, že robíte to najlepšie pre vaše zdravie a domov.

Urobte pre svoju domácnosť to najlepšie a investujte do kvalitného filtra, ktorý vám zaistí čistý a zdravý vzduch. Objednajte si svoj HEPA filter HEP 8 ešte dnes a užite si pokoj mysle vediac, že váš vysávač pracuje na najvyššej úrovni.

Výmena filtra:

Postupujte podľa pokynov výrobcu obsiahnutých v návode na obsluhu vysávača pri vkladaní alebo výmene filtra, aby ste zaistili jeho správne umiestnenie a funkčnosť. Pravidelná výmena filtra je nevyhnutná nielen pre zachovanie optimálnej čistoty vzduchu a ochranu vášho zdravia, ale aj pre zabezpečenie dlhej životnosti vášho vysávača. Frekvenciu výmeny filtra je potrebné prispôsobiť podľa intenzity používania a dĺžky vysávania. V prípade, že je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame jeho častejšiu výmenu.

 

 

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP8 - HEPA filter ETA O3 x460/ x458 Viva/ Oxygene - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP8
Starý kód HEPA 8 / HEPA8
Vhodné pre vysávače ETA VIVA, O3
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Eta