Návlek na mop Philips SpeedPro PowerPro Aqua podložka z mikrovlákna - FC8063/01. Akfilter.sk

Kód D 70

V našom sortimente nájdete iba produkty od renomovaných výrobcov, čo zaručuje, že pri kúpe tohto filtra získate len to najlepšie.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete iba produkty od renomovaných výrobcov, čo zaručuje, že pri kúpe tohto filtra získate len to najlepšie. Veríme, že kvalita a spoľahlivosť sú kľúčové, a preto vám ponúkame len tie produkty, ktoré splnia vaše vysoké požiadavky.

20 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
5,94 €

=
5,94 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Návlek na mop Philips SpeedPro PowerPro Aqua podložka z mikrovlákna - FC8063/01 je skvelým riešením pre váš vysávač. Táto podložka je plne kompatibilná s modelom PowerPro Aqua a zabezpečí vám optimálny čistiaci účinok po dobu až šiestich mesiacov. Pravidelná výmena každých šesť mesiacov je kľúčová pre udržanie maximálnej efektivity a výkonu vášho zariadenia, čo vám umožní dosiahnuť dokonalú čistotu vo vašej domácnosti.

Mikrovláknové podložky, z ktorých je tento návlek vyrobený, môžu účinne odstrániť všetky nečistoty a škvrny. Materiál z mäkkých mikrovlákien jemne uvoľní a absorbuje prach i nečistoty z rôznych povrchov, čím zabezpečí dôkladné a efektívne čistenie. Tento inovatívny materiál je navrhnutý tak, aby zachytával aj tie najjemnejšie čiastočky prachu, čo zaručuje, že vaša podlaha bude vždy dokonale čistá.

Jeho hlavnou prednosťou je dlhá životnosť, vďaka ktorej vydrží až 100 umytí. Tento faktor výrazne prispieva k udržateľnosti a ekologickej povedomosti, pretože znižuje potrebu neustáleho kupovania nových návlekov. Pranie pri 60°C bez aviváže zaisťuje, že návlek zostane vo vynikajúcom stave a bude efektívne chrániť váš mop.

Tento návlek na mop je špeciálne navrhnutý pre modely Philips PowerPro Aqua a Philips SpeedPro Aqua vrátane modelov FC6400, FC6401, FC6402, FC6404, FC6405, FC6407, FC6408, FC6409, FC6728, FC6729, FC6901, FC6902, FC6908, XC8147, a XC8149.

Udržujte váš domov čistý a váš vysávač v bezpečí s týmto vysoko kvalitným ochranným návlekom. Je to jednoduché, efektívne a ekologické riešenie pre každého, kto chce investovať do trvanlivosti a funkčnosti svojich domácich spotrebičov. Vyberte si tento návlek a zaistite si kvalitnú ochranu pre váš vysávač Rowenta.

Výmena návleku:

je odporúčaná po nadmernom znečistení alebo po 100 praniach, čo vám umožňuje udržať konzistentnú kvalitu čistenia. 

Kvalitné materiály zabezpečujú, že podložky vydržia dlhšie a sú odolné voči opotrebeniu, čo vám šetrí peniaze a čas na časté nákupy nových podložiek

Výhody produktu

  • návleky sú ideálne pre viacero modelov Philips PowerPro Aqua a SpeedPro Aqua.
  • Materiál z mikrovlákien účinne odstráni všetky nečistoty a škvrny.
  • Ľahké nasadenie a odstránenie, prateľné v práčke.
  • Má Dlhú životnosť vďaka odolným materiálom, ktoré zaručujú dlhodobé používanie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: Návlek na mop Philips SpeedPro PowerPro Aqua podložka z mikrovlákna - FC8063/01. Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód D70
Vhodné pre vysávače PHILIPS PowerPro Aqua séria
Materiál Vysoko kvalitný mikrovlákno
Počet v balení 1 ks
Značka Philips
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: PHILIPS FC8063/01