Hepa filter do čističky vzduchu SHARP KC-D a KC-G / FZ-D40HFE ,UZ-HD4HF - Akfilter.sk

Kód VF24

"Nikdy viac nebudete musieť znášať nepohodlie z alergií a dýchacích problémov, ktoré prináša znečistený vzduch vo vašom dome: Náš HEPA filter pre SHARP KC-D a KC-G častice vzduchu je navrhnutý tak, aby vám poskytol čistý, svieži vzduch, ktorý si zaslúžite.

Zobraziť viac

"Nikdy viac nebudete musieť znášať nepohodlie z alergií a dýchacích problémov, ktoré prináša znečistený vzduch vo vašom dome: Náš HEPA filter pre SHARP KC-D a KC-G častice vzduchu je navrhnutý tak, aby vám poskytol čistý, svieži vzduch, ktorý si zaslúžite. Vstúpte do nového sveta, kde je vzduch vo vašom dome čistý a svieži."

2 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
26,40 €

=
26,40 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Máme tu skvelú správu pre všetkých vlastníkov čističiek SHARP série KC-D a KC-G. Prinášame vám HEPA filter, ktorý vás osloví svojou vysokou kvalitou a zaistí optimálny výkon vášho zariadenia. Je to výrobok, ktorý výrazne prispieva k zdravému prostrediu vo vašej domácnosti.

HEPA filter je integrovaný do systému čističky, kde svojou dokonalou konštrukciou zachytí až neuveriteľných 99,97 % častíc menších ako 0,3 mikrónov. Ide o neuveriteľne malé častice, ktoré sú pre ľudské oko prakticky neviditeľné. Tento filter je schopný ich však efektívne zachytiť a tým zabezpečiť čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti.

Poteší vás aj skutočnosť, že tento filter je kompatibilný s niekoľkými modelmi čističiek vzduchu značky SHARP. Konkrétne ide o modely SHARP KC-D40EUW, KC-D40EUB, KC-D40EUH, KC-D50EUW. Takže ak vlastníte niektorý z týchto modelov, tento filter bude pre vás ako stvorený.

Odporúčaná výmena filtra je každých 12 mesiacov. Takýto pravidelný servis zaistí, že váš filter bude vždy v top stave a vaša čistička vzduchu tak bude fungovať na 100 %.

Poslednou skvelou správou je, že tento HEPA filter je kompatibilný s filtrami typu VF25 - (FZ-D40DFE) a VF41- (FZ-A61MFR). Takže sa nemusíte obávať, že by ste museli hľadať špeciálny typ filtra pre váš model čističky.

Tak neváhajte a doprajte svojej čističke vzduchu len to najlepšie. S týmto HEPA filtrom získate nielen čistý vzduch, ale aj príjemnú atmosféru bez nepríjemných pachov. A to všetko zaistí optimálny výkon vašej čističky vzduchu, čím prispievate k zdravému prostrediu vo vašej domácnosti.

Technické parametre filtra do čističky vzduchu:

  • Rozmery:  40 x 22 x 3 cm

Filter je vyrobený z troch častí:

  1. Úvodný filter (predfilter)
  2. Filter s katalytickou funkciou (katalytický filter)
  3. Filter s vysokou účinnosťou zachytávania častíc (HEPA filter)

Spoločne s uhlíkovým (antismogovým) filtrom VF25 (FZ-D40DFE) a so zvlhčovacím (vodným) filtrom VF41- (FZ-A61MFR)  ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tejto výmennej sady, sme schopní nie len zvýšiť efektivitu čističku vzduchu, ale aj predĺžiť jej životnosť. Použitím týchto troch filtrov spolu vo vašej čističke vzduchu dosiahnete výrazné zlepšenie kvality vzduchu vo vašom prostredí

Výmena filtra:

Je dôležité si uvedomiť, že kľúčovým krokom v udržiavaní optimálnej čistoty vzduchu vo vašom prostredí je pravidelná výmena filtra vo vašom Sharp čističi vzduchu. Tento proces by nemal byť prehliadaný, keď si všimnete zhoršenie prietoku vzduchu alebo keď zistíte, že z filtra šíri nepríjemný zápach.

Akákoľvek slabosť v prietoku vzduchu alebo nepohodový zápach môže signalizovať, že váš filter je pravdepodobne nasýtený a je čas na jeho výmenu. Neignorujte tieto signály, pretože kvalita vzduchu, ktorú dýchate, je priamo spojená s vaším zdravotným stavom.

Investujte teda do nového filtra a výrazne tým vylepšite kvalitu vzduchu vo vašom obydlí. Vaša Sharp čistička vzduchu je navrhnutá tak, aby fungovala najlepšie s pravidelne vymenenými filtrami. Myslite na to, ako na investíciu do vašej pohody a zdravia.

Ďalšie informácie nájdete v sekcii: Filtre do čističiek vzduchu

Návod na použitie:

"Inštalácia tohto filtra je relatívne jednoduchá. Stačí sledovať návod výrobcu na obsluhu čističky vzduchu. V návode nájdete podrobné pokyny týkajúce sa správnej inštalácie filtra. Dodržiavanie týchto pokynov je dôležité pre optimálnu funkčnosť čističa vzduchu a pre zachovanie jeho životnosti."

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód VF24
Vhodné pre SHARP séria KC-D40, UA-HG40, KC-D50
Materiál Špeciálna filtračná vložka
Počet v balení 1 ks
Značka Sharp
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: SHARP FZ-D40HFE, UZ-HD4HF