Novinka

HEPA filter pre čističku vzduchu XIAOMI Mijia MJXFJ-150-A1- Akfilter.sk

Kód VF50

V našej rodinnej firme, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov, vám ponúkame špičkové HEPA filtre od popredných výrobcov.

Zobraziť viac

V našej rodinnej firme, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov, vám ponúkame špičkové HEPA filtre od popredných výrobcov. Tieto alternatívne produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, rovnajúcou sa originálom. Sme presvedčení o ich spoľahlivosti a kvalite, preto vám predstavujeme najlepšie výrobky na trhu. Vyberáme ich podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a životnosť.

3 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
38,40 €

=
38,40 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

HEPA filter pre čističku vzduchu  XIAOMI Mijia MJXFJ-150-A1. S týmto produktom do XIAOMI čističky vzduchu, môžete dosiahnuť nový štandard v čistote a sviežosti vzduchu vo vašom domove. Integrovaný trojvrstvový HEPA filter filtračnej triedy EPA 12, určený špeciálne pre modely  XIAOMI Mijia MJXFJ-150-A1  je výsledkom inovatívneho prístupu k zachytávaniu a eliminácii nečistôt z vzduchu.

Technické parametre filtra do čističky vzduchu:

HEPA filter je vybavený indikačným modulom a RFID čipom, ktorý indikuje spotrebu filtra a spoľahlivo vás informuje o potrebe jeho výmeny. Odporúčaná výmena filtra je každých 3-6 mesiacov.

Filter je vyrobený z 2 vrstiev hepa filtru :

 HEPA filter: HEPA filter, známy ako High-efficiency Particulate Arrestance, je často využívaný v nemocniciach a laboratóriách. Xiaomi Mi Air Purifier používa hustý filter, ktorý zachytáva jemný prach PM2.5, PM3.0, peľ a ďalšie inhalované častice.

Rozmery filtra:

  • 260 x 260 x 68 mm

Návod na použitie:

Pravidelná výmena filtra každých 3-6 mesiacov je nevyhnutná pre zachovanie kvality a efektívnosti vzduchu. Používanie znečisteného filtra môže viesť k zníženiu účinnosti rekuperácie vzduchu a zvýšeniu spotreby energie.

Keď si všimnete zhoršenie prietoku vzduchu alebo keď zistíte, že sa z filtra šíri nepríjemný zápach. Váš filter je pravdepodobne nasýtený alebo zanesený a je čas na jeho výmenu. 

Výmena filtra:

Je dôležité si uvedomiť, že kľúčovým krokom v udržiavaní optimálnej čistoty vzduchu vo vašom prostredí je pravidelná výmena filtra vo vašej XIAOMI čističke vzduchu. Tento proces by nemal byť prehliadaný, keď si všimnete zhoršenie prietoku vzduchu alebo keď zistíte, že z filtra šíri nepríjemný zápach

Akákoľvek slabosť v prietoku vzduchu alebo šíriaci sa zápach môže signalizovať, že váš filter je pravdepodobne nasýtený alebo zanesený a je čas na jeho výmenu. Neignorujte tieto signály, pretože kvalita vzduchu, ktorú dýchate, je priamo spojená s vaším zdravotným stavom.Filter môže byť aj takto zanesený: na pravej strane je nový, na ľavej zanesený a znečistený.  S RFID čipom by sa vám nemalo stať, že by ste zabudli na výmenu filtra. Aplikácia Mi-Home vám umožňuje sledovať spotrebu filtra a včas vás upozorní na potrebu jeho výmeny, samozrejme, pokiaľ na to nezabudnete. :) 

Technické parametre filtra sú špecificky navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám modelov  XIAOMI Mijia MJXFJ-150-A1.

Viac informácií nájdete v sekcii:  Filtre do čističiek vzduchu na Akfilter.sk, kde sa dozviete všetko potrebné pre udržanie čistého vzduchu vo vašej domácnosti.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEPA filter pre čističku vzduchu XIAOMI Mijia MJXFJ-150-A1- Akfilter.sk.

Kompatibilita s najčastejšími modelmi:

XIAOMI Mi Air Purifier Mijia MJXFJ-150-A1

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód VF50
Vhodné pre XIAOMI Mijia MJXFJ-150-A1
Počet v balení 1 ks
Značka Xiaomi
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: XIAOMI Mijia MJXFJ-150-A1