Sada filtov pre zvlhčovče vzduchu Stadler Form Oskar, Karl / STADLER FORM 10004, 14643/10 - Akfilter.sk

Kód VF37

Každý by mal mať možnosť žiť zdravo a pohodlne vo svojom dome, ak máte veľkú obývaciu plochu a potrebujete zvlhčovač vzduchu na zlepšenie kvality vzduchu vo vašom dome, sme tu pre vás.

Zobraziť viac

Každý by mal mať možnosť žiť zdravo a pohodlne vo svojom dome, ak máte veľkú obývaciu plochu a potrebujete zvlhčovač vzduchu na zlepšenie kvality vzduchu vo vašom dome, sme tu pre vás. S našim filtrom pre Stadler Form Oskar, Karlsi - 10004, môžete užiť čistejší vzduch, ktorý pozitívne ovplyvňuje celkové zdravie. 

5 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
14,40 €

=
14,40 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Sada náhradných filtrov pre zvlhčovace vzduchu Stadler Form Oskar, Karl predstavuje esenciálnu súčasť pre udržanie optimálnej vlhkosti v interiére. Tieto filtre boli špeciálne navrhnuté a vyvinuté pre použitie s konkrétnymi modelmi zvlhčovačov vzduchu, medzi ktoré patria Stadler Form Oskar, Oskar Little, Oskar Big, Karl a Karl Big.

Ich funkcia spočíva v tom, že dokážu regulovať a udržiavať ideálnu úroveň vlhkosti vo vašom obývacom priestore. Môžete sa tak spoľahnúť, že aj napriek meniacim sa poveternostným podmienkam alebo zmenám v interiéri, bude vlhkosť vo vašom domove vždy na optimálnej úrovni.

Jedným z kľúčových aspektov, ktoré robia tieto filtre unikátnymi, je to, že sú vyrobené z antibakteriálneho materiálu. Tento výnimočný materiál efektívne zabraňuje rastu a rozmnožovaniu rôznych mikroorganizmov na samotnej filtračnej ploche. Môžete sa tak tešiť nielen na čerstvý a vlhký vzduch, ale aj na prostredie, ktoré je vo všeobecnosti čistejšie a zdravšie.

Ďalším pozoruhodným aspektom týchto filtrov je ich šetrný dopad na životné prostredie. Filtre sú totiž vyrobené z ekologických rastlinných a textilných vlákien, a to bez použitia plastového rámu. Táto vlastnosť nám ukazuje odhodlanie firmy Stadler Form prispievať k ochrane životného prostredia a minimalizovať svoju uhlíkovú stopu.

Na záver je potrebné spomenúť, že odporúčaný interval na výmenu týchto filtrov je 2 až 3 mesiace. Tento interval výmeny je navrhnutý tak, aby zabezpečil efektívne fungovanie zvlhčovača a zachovanie ideálnej úrovne vlhkosti vo vašom domove. Takže, kedykoľvek potrebujete náhradné filtre pre vaše zvlhčovače Stadler Form Oskar či Karl, môžete byť istí, že tieto kvalitné a ekologické filtre budú skvelou voľbou.

"Urobte krok k lepšiemu životu dnes."

Technické parametre filtra do čističky vzduchu:

  • Rozmery : 22 x17,5 x 3,5 cm

Kompletná sada náhradných filtrov pre zvlhčovače vzduchu od Stadler Form.
Pre zvlhčovač Oskar Big budete potrebovať až štyri filtre z tejto sady. Pre model Oskar stačia dva kusy. A ak vlastníte menší model Oskar Little, potom pre vás bude stačiť jeden filter z tejto sady.

Výmena filtra:

Je dôležité si uvedomiť, že kľúčovým krokom v udržiavaní optimálnej čistoty vzduchu vo vašom prostredí je pravidelná výmena filtra vo vašom PHILIPS  čističi vzduchu. Tento proces by nemal byť prehliadaný, keď si všimnete zhoršenie prietoku vzduchu alebo keď zistíte, že z filtra šíri nepríjemný zápach.


Akákoľvek slabosť v prietoku vzduchu alebo nepohodový zápach môže signalizovať, že váš filter je pravdepodobne nasýtený a je čas na jeho výmenu. Neignorujte tieto signály, pretože kvalita vzduchu, ktorú dýchate, je priamo spojená s vaším zdravotným stavom.

Investujte teda do nového filtra a výrazne tým vylepšite kvalitu vzduchu vo vašom obydlí. Vaša PHILIPS čistička vzduchu je navrhnutá tak, aby fungovala najlepšie s pravidelne vymenenými filtrami. Myslite na to, ako na investíciu do vašej pohody a zdravia.

Ďalšie informácie nájdete v sekcii: 

Návod na použitie:

"Inštalácia tohto filtra je relatívne jednoduchá. Stačí sledovať návod výrobcu na obsluhu čističky vzduchu. V návode nájdete podrobné pokyny týkajúce sa správnej inštalácie filtra. Dodržiavanie týchto pokynov je dôležité pre optimálnu funkčnosť čističa vzduchu a pre zachovanie jeho životnosti."

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: Sada filtov pre zvlhčovče vzduchu Stadler Form Oskar, Karl / STADLER FORM 10004, 14643/10 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód VF37
Vhodné pre STADLER FORM séria Oskar Little, Oskar, Oskar Big
Materiál Špeciálna filtračná vložka
Počet v balení 2 ks
Značka Stadler Form
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: STADLER FORM 10004, STADLER FORM 14643/10