Sada filtrov pre čističku vzduchu WEBBER AP8300 - Akfilter.sk

Kód VF9

"Nikdy viac nebudete musieť znášať nepohodlie z alergií a dýchacích problémov, ktoré prináša znečistený vzduch vo vašom dome.

Zobraziť viac

"Nikdy viac nebudete musieť znášať nepohodlie z alergií a dýchacích problémov, ktoré prináša znečistený vzduch vo vašom dome. Náš HEPA filter pre WEBBER AP8300 častice vzduchu je navrhnutý tak, aby vám poskytol čistý, svieži vzduch, ktorý si zaslúžite. Vstúpte do nového sveta, kde je vzduch vo vašom dome čistý a svieži."

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
19,20 €

=
19,20 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Prebývate v čistom, zdravom a príjemne voňajúcom prostredí s čističkou vzduchu WEBBER, ale už ste vymenili filtre? Ak nie, tak práve na to je tu naše prémiové filtre WEBBER AP8300.

Filter WEBBER AP8300 je výkonný a pritom jednoduchý na použitie. Bolo by obrovskou škodou nevyužiť jeho potenciál. Navrhnutý špecializovane pre značku WEBBER, tento filter zaisťuje optimálny výkon vášho zariadenia a podstatne prispieva k kvalite vzduchu vo vašej domácnosti.

Súprava dvoch filtrov je určená pre čističky vzduchu WEBBER AP8300. Táto súprava je konkrétne navrhnutá tak, aby sa dokonale hodila do týchto modelov čističiek a maximálne využila ich čistiaci potenciál. Každý filter v súprave je komponentom, ktorý prispieva k radikálnej zlepšovaniu kvality vzduchu vo vašom priestore.


Táto súprava filtrov sa skladá zo štyroch odlišných vrstiev. Prvou z nich je predfilter. Predfilter je prvou líniou obrany, ktorá zachytáva väčšie častice prachu, vlasov a iných alergénov. Jeho hlavnou úlohou je predĺžiť životnosť ostatných filtrov tým, že ich chráni pred rýchlym zanesením.

Druhým komponentom súpravy je uhlíkový filter. Uhlíkový filter je navrhnutý tak, aby efektívne odstraňoval pachy a chemické výpary. Tento filter je nabitý aktívnym uhlím, ktoré má jedinečnú schopnosť absorbovať a neutralizovať nepríjemné pachy.

Tretí filter v súprave je katalytický filter. Tento filter je zodpovedný za odstraňovanie škodlivých látok a rôznych plynov, ktoré môžu preniknúť do vnútorného prostredia. Jeho účinnosť spočíva v chemických reakciách, ktoré sa dejú na jeho povrchu a transformujú škodlivé látky na neškodné zlúčeniny.

Poslednou vrstvou je HEPA filter. HEPA filter je známy svojou schopnosťou zachytiť najmenšie častice, vrátane peľov, roztočov, baktérií a vírusov. Tento druh filtra je veľmi dôležitý pre osoby trpiace alergiami či astmou.

Výrobcovia odporúčajú výmenu filtrov každé tri mesiace. Pravidelná výmena filtrov je kľúčová pre udržanie maximálnej účinnosti čističky vzduchu. Staré filtre stratia s časom svoju schopnosť efektívne filtrovať vzduch, zatiaľ čo nové filtre zaručujú čerstvý, čistý a zdravý vzduch vo vašom domove či kancelárii.

Technické parametre filtra do čističky vzduchu:

V našej ponuke nájdete výhradne produkty najvyššej kvality od uznávaných výrobcov. Zaručujeme, že kvalita nami ponúkaných produktov sa vyrovná originálnym dielom. Naším cieľom je poskytovať spoľahlivé a kvalitné diely, na ktoré sa môžete plne spoľahnúť. 

Rozmery filtra:

Filter je vyrobený z týchto častí:

  1. Úvodný filter (predfilter)
  2. Filter naplnený aktívnym uhlím (uhlíkový filter)
  • 30 x 29,5 x 1,5 cm
  1. Filter s katalytickou funkciou (katalytický filter)
  2. Filter s vysokou účinnosťou zachytávania častíc (HEPA filter)
  • 30 x 29,5 x 2  cm

Výmena filtra:

Je dôležité si uvedomiť, že kľúčovým krokom v udržiavaní optimálnej čistoty vzduchu vo vašom prostredí je pravidelná výmena filtra vo vašom WEBBER čističi vzduchu. Tento proces by nemal byť prehliadaný, keď si všimnete zhoršenie prietoku vzduchu alebo keď zistíte, že z filtra šíri nepríjemný zápach.

Akákoľvek slabosť v prietoku vzduchu alebo nepohodový zápach môže signalizovať, že váš filter je pravdepodobne nasýtený a je čas na jeho výmenu. Neignorujte tieto signály, pretože kvalita vzduchu, ktorú dýchate, je priamo spojená s vaším zdravotným stavom.

Investujte teda do nového filtra a výrazne tým vylepšite kvalitu vzduchu vo vašom obydlí. Vaša WEBBER čistička vzduchu je navrhnutá tak, aby fungovala najlepšie s pravidelne vymenenými filtrami. Myslite na to, ako na investíciu do vašej pohody a zdravia.

Ďalšie informácie nájdete v sekcii: Filtre do čističiek vzduchu

Návod na použitie:

"Inštalácia tohto filtra je relatívne jednoduchá. Stačí sledovať návod výrobcu na obsluhu čističky vzduchu. V návode nájdete podrobné pokyny týkajúce sa správnej inštalácie filtra. Dodržiavanie týchto pokynov je dôležité pre optimálnu funkčnosť čističa vzduchu a pre zachovanie jeho životnosti."

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: Sada filtrov pre čističku vzduchu WEBBER AP8300 - Akfilter.sk.

Kompatibilita s najčastejšími modelmi:

WEBBER AP8300

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód VF9
Vhodné pre WEBBER AP8300
Materiál Špeciálna filtračná vložka
Značka Webber
Počet v balení 2 ks
Neoriginálny filter je kompatibilný s originálnym filtrom s označením: WEBBER AP8300