Uhlíkový filter pre čističku vzduchu PHILIPS 1000, 1000i, FY1413 - Akfilter.sk

Kód VF15

Zažite s nami čistotu vzduchu na novej úrovni s filtrom pre čističku vzduchu PHILIPS 1000, 1000i.

Zobraziť viac

Zažite s nami čistotu vzduchu na novej úrovni s filtrom pre čističku vzduchu PHILIPS 1000, 1000i. Ponúkame vám kompatibilný filter, ktorý je navrhnutý tak, aby maximálne zlepšil kvalitu vzduchu, ktorý dýchate.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
26,22 €

=
26,22 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Tento neoriginálny aktívny uhlíkový filter je ideálny pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú a cenovo dostupnú alternatívu k originálnym filtrom Philips. Určený je pre čističky vzduchu Philips radu 1000 a 1000i a nahrádza originálny filter s označením FY1413.

Tento filter prináša nové možnosti využitia vďaka svojej kompatibilite s filtračnými jednotkami VF14 (FY1410). Spoločne tvoria ideálnu výmennú súpravu pre zariadenia Philips AC1214, AC1215 a AC1217. Využitím tohto filtra môžete výrazne zlepšiť kvalitu vzduchu vo vašom domove, čo vytvára zdravé prostredie pre vás a vašu rodinu. Prideľte sa k nám na ceste za čistejším a zdravším životným prostredím - veríme, že budete spokojní!

Filter je navrhnutý tak, že je vyrobený z plastového rámčeka, ktorý je plný komôrok tvarovaných ako medový plást. Tieto komôrky sú naplnené jemnými granulátmi s aktívnym uhlíkom. Jeho porézna štruktúra mu umožňuje absorbovať širokú škálu znečisťujúcich látok. Okrem toho je schopný pohltiť pachy, dym, prchavé organické látky a oxidy dusíka. Toto všetko významne prispieva k čistote a sviežosti vzduchu, ktorý dýchame. 

Životnosť proti zápachového uhlíkového filtra sa odhaduje na približne 6 mesiacov, avšak to závisí na frekvencii používania čističky a miere znečistenia prostredia. Samotná čistička vás upozorní na potrebu výmeny filtra, keď sa na jej displeji objaví kód C7, čo signalizuje potrebu výmeny uhlíkového filtra. Kód A3 naopak ukazuje na potrebu výmeny hlavného HEPA filtra.


Tento filter vám umožní vychutnávať si čistejší a zdravší vzduch doma či v kancelárii. Neodkladajte jeho kúpu a ušetrite oproti nákupu originálnych filtrov Philips.

Technické parametre filtra do čističky vzduchu:

  • Rozmery: 36 x 28 x 1 cm

Tento filter pre čističku vzduchu je navrhnutý tak, aby bol kompatibilný s HEPA filtrom VF14 (FY1410). Ak tieto dva filtre použijete spolu v čističke vzduchu, otvára sa vám široké spektrum možností ich využitia. Vďaka ich nasadeniu môžete podstatne zlepšiť kvalitu vzduchu vo vašom domove. To prispieva k vytvoreniu zdravého a príjemného prostredia, v ktorom sa bude cítiť dobre celá vaša rodina.

Výmena filtra:

Je dôležité si uvedomiť, že kľúčovým krokom v udržiavaní optimálnej čistoty vzduchu vo vašom prostredí je pravidelná výmena filtra vo vašom Philips čističi vzduchu. Tento proces by nemal byť prehliadaný, keď si všimnete zhoršenie prietoku vzduchu alebo keď zistíte, že z filtra šíri nepríjemný zápach.

Akákoľvek slabosť v prietoku vzduchu alebo nepohodový zápach môže signalizovať, že váš filter je pravdepodobne nasýtený a je čas na jeho výmenu. Neignorujte tieto signály, pretože kvalita vzduchu, ktorú dýchate, je priamo spojená s vaším zdravotným stavom.

Investujte teda do nového filtra a výrazne tým vylepšite kvalitu vzduchu vo vašom obydlí. Vaša Philips čistička vzduchu je navrhnutá tak, aby fungovala najlepšie s pravidelne vymenenými filtrami. Myslite na to, ako na investíciu do vašej pohody a zdravia.

Ďalšie informácie nájdete v sekcii: Filtre do čističiek vzduchu

Návod na použitie:

"Inštalácia tohto filtra je relatívne jednoduchá. Stačí sledovať návod výrobcu na obsluhu čističky vzduchu. V návode nájdete podrobné pokyny týkajúce sa správnej inštalácie filtra. Dodržiavanie týchto pokynov je dôležité pre optimálnu funkčnosť čističa vzduchu a pre zachovanie jeho životnosti."

Pred inštalačný postup filtra pre vašu čističku vzduchu:

Po výmene jedného alebo oboch filtrov je dôležité resetovať časovač výmeny filtrov. Na toto je potrebné stlačiť tlačidlá "ventilátor" a "zámok" naraz a podržať ich stlačené po dobu troch sekúnd. Takto sa aktivuje režim resetu filtrov.

Po aktivácii režimu sa na displeji zobrazí kód A3. Po jeho zobrazení je nutné stlačiť a po dobu troch sekúnd podržať tlačidlo "zámok". Tento krok vykoná resetovanie počítadla HEPA filtra.

Po resetovaní počítadla HEPA filtra sa na displeji zobrazí kód C7. Pre resetovanie časovača uhlíkového filtra je potrebné stlačiť opäť tlačidlo "zámok". Po jeho stlačení sa automaticky ukončí režim resetovania filtrov.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pochybností sa neváhajte obrátiť na nás. Radi vám pomôžeme.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: Uhlíkový filter pre čističku vzduchu PHILIPS 1000, 1000i, FY1413 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód VF15
Vhodné pre PHILIPS FY1413
Materiál Špeciálna filtračná vložka
Počet v balení 1 ks
Značka Philips
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: PHILIPS FY1413