Uhlíkový filter pre čističky vzduchu SHARP KC-F32EUW a UA-HG30E-B / FZ-F30DFE ,UZ-HG3DF - Akfilter.sk

Kód VF23

"Nikdy viac nebudete musieť znášať nepohodlie z alergií a dýchacích problémov, ktoré prináša znečistený vzduch vo vašom dome: Náš uhlíkový HEPA filter pre SHARP FP-F30EUH častice vzduchu je navrhnutý tak, aby vám poskytol čistý, svieži vzduch, ktorý si zaslúžite.

Zobraziť viac

"Nikdy viac nebudete musieť znášať nepohodlie z alergií a dýchacích problémov, ktoré prináša znečistený vzduch vo vašom dome: Náš uhlíkový HEPA filter pre SHARP FP-F30EUH častice vzduchu je navrhnutý tak, aby vám poskytol čistý, svieži vzduch, ktorý si zaslúžite. Vstúpte do nového sveta, kde je vzduch vo vašom dome čistý a svieži."

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
23,40 €

=
23,40 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Radi by sme vás podrobnejšie informovali o výnimočnom produkte, ktorým je uhlíkový filter pre čističky vzduchu FP-F30EUH. Tento uhlíkový filter je špeciálne určený pre čističky vzduchu SHARP, ktoré sú vlastnými majstrami v oblasti čistenia a omladzovania atmosféry vo vašej domácnosti alebo pracovnom priestore.

Vyznačuje sa svojou schopnosťou neutralizovať prchavé organické zlúčeniny, ktoré sú obvyklými pôvodcami znečistenia vzduchu. Okrem toho, môže efektívne absorbovať nepríjemné pachy. Či už ide o vôňu varenia, tabakový dym, pach z domácich zvierat alebo iné nežiaduce arómy, tento filter vás ochráni a zaručí čistý a svieži vzduch.

Tento uhlíkový filter je špeciálne navrhnutý tak, aby bol vymenený každých 12 mesiacov. Pravidelná výmena filtra zabezpečuje, že vaša čistička vzduchu SHARP FP-F30EUH bude vždy fungovať na vrchole svojich možností a poskytovať vám najčistejší vzduch možný.

Dúfame, že tieto podrobnosti vám pomôžu pochopiť význam a výhody uhlíkového filtra pre čističky vzduchu SHARP FP-F30EUH . Je to skvelý nástroj na zabezpečenie čistoty a sviežosti vzduchu vo vašom obľúbenom prostredí.

Technické parametre filtra do čističky vzduchu:

  • Rozmery: 30 x 28,5 x 1 cm

Filter je vyrobený zo dvoch častí:

  1. Filter s vysokou účinnosťou zachytávania častíc (HEPA filter)
  2. Filter naplnený aktívnym uhlím (uhlíkový filter)

Spoločne s HEPA filtrom VF22 (FZ-F30HFE) ktorý je neoddeliteľnou súčasťou tejto výmennej sady, sme schopní nie len zvýšiť efektivitu čističku vzduchu, ale aj predĺžiť jej životnosť. Spoločne tvoria výmennú súpravu, ktorá je ideálne vhodná pre zariadenia FP-F30EUH. Použitím týchto troch filtrov spolu vo vašej čističke vzduchu dosiahnete výrazné zlepšenie kvality vzduchu vo vašom prostredí

Výmena filtra v čističke vzduchu:

Je dôležité si uvedomiť, že kľúčovým krokom v udržiavaní optimálnej čistoty vzduchu vo vašom prostredí je pravidelná výmena filtra vo vašom Sharp čističi vzduchu. Tento proces by nemal byť prehliadaný, keď si všimnete zhoršenie prietoku vzduchu alebo keď zistíte, že z filtra šíri nepríjemný zápach.

Akákoľvek slabosť v prietoku vzduchu alebo nepohodový zápach môže signalizovať, že váš filter je pravdepodobne nasýtený a je čas na jeho výmenu. Neignorujte tieto signály, pretože kvalita vzduchu, ktorú dýchate, je priamo spojená s vaším zdravotným stavom.

Investujte teda do nového filtra a výrazne tým vylepšite kvalitu vzduchu vo vašom obydlí. Vaša Sharp čistička vzduchu je navrhnutá tak, aby fungovala najlepšie s pravidelne vymenenými filtrami. Myslite na to, ako na investíciu do vašej pohody a zdravia.

Ďalšie informácie nájdete v sekcii: Filtre do čističiek vzduchu

Návod na použitie:

"Inštalácia tohto filtra je relatívne jednoduchá. Stačí sledovať návod výrobcu na obsluhu čističky vzduchu. V návode nájdete podrobné pokyny týkajúce sa správnej inštalácie filtra. Dodržiavanie týchto pokynov je dôležité pre optimálnu funkčnosť čističa vzduchu a pre zachovanie jeho životnosti."

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: Uhlíkový filter pre čističky vzduchu SHARP KC-F32EUW a UA-HG30E-B / FZ-F30DFE ,UZ-HG3DF - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód VF23
Vhodné pre SHARP KC-F32EUW, SHARP UA-HG30E-B
Materiál Špeciálna filtračná vložka
Počet v balení 1 ks
Značka Sharp
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: SHARP FZ-F30HFE, UZ-HG3HF