HEP 68 - HEPA filter (DJ63-00672D&) a penový motorový filter( DJ97-01040C) pre vysávače SAMSUNG

Kód HEP 68

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Starostlivo ich vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
9,90 €

=
9,90 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zažite nekompromisnú čistotu a sviežosť vo vašej domácnosti s našou sadou filtrov HEP 68 pre vysávače SAMSUNG. Táto sada obsahuje HEPA filter (DJ63-00672D&) a špongiový filter pre motor (DJ97-01040C), ktoré sú navrhnuté špeciálne pre vaše potreby a zaisťujú maximálnu efektivitu a čistotu pri vysávaní.

HEPA filter v tejto sade je kľúčovým prvkom pre zachytávanie až 99,97% prachových častíc a alergénov. Tento vysoký stupeň filtrácie zabezpečuje, že vzduch vo vašej domácnosti zostáva čistý a zdravý, čím je ideálny pre alergikov a ľudí citlivých na prach.

Špongiový filter pre motor je ľahko umývateľný pod tečúcou vodou, čo z neho robí praktické a ekologické riešenie pre opakované použitie. Odporúčaná výmena oboch filtrov je do 3 mesiacov používania, aby ste si udržali optimálnu čistotu a efektivitu vášho vysávača.

Sada je kompatibilná s mnohými modelmi vysávačov SAMSUNG, ako sú SC4555, SC4332, SC4471, a ďalšie, čím zaisťuje širokú možnosť využitia. Táto široká kompatibilita zabezpečuje, že nájdete správny filter pre váš model vysávača.

V našom eshope ponúkame len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. Naša sada filtrov HEP 68 je dôkazom toho, že kvalita a efektivita idú ruka v ruke.

Investujte do čistejšieho a zdravšieho prostredia vo vašej domácnosti s našou sadou filtrov HEP 68 pre vysávače SAMSUNG. Tieto filtre nielenže zabezpečia dokonalú čistotu, ale tiež prispievajú k dlhšej životnosti vašeho vysávača. Objednajte si svoju sadu ešte dnes a užívajte si čistý a zdravý domov každý deň.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

 

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP 68
Vhodné pre vysávače SAMSUNG
Materiál Špeciálny filtračný papier
Značka Samsung
Počet v balení 3 ks
Neoriginálny filter je kompatibilný s originálnym filtrom s označením: Samsung DJ63-00672D/ DJ63-00672A/ DJ68-000392F/VCA-VH43. Samsung DJ97-01040C/ VCA-VM45/ VM-45P