HEP72- HEPA filter PHILIPS FC8712 až 8724 EasyClean/ Philips FC8047/02 - Akfilter.sk

Kód HEP 72

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Starostlivo ich vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

21 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
8,69 €

=
8,69 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Zachyťte až 99,97% prachových častíc vo vašom domove s naším HEPA filtrom HEP 72, určeným pre bezvreckové vysávače PHILIPS FC8712 až 8724 EasyClean. Tento filter je skutočným majstrom vo filtrovaní vzduchu, schopným odstraňovať častice veľkosti až 0,003 mm. To znamená, že si môžete byť istí, že váš domov zostane čistý a zdravý.

High Efficiency Particulate Air (HEPA) filter predstavuje najmodernejšiu technológiu v oblasti čistenia vzduchu. Jeho účinnosť a schopnosť zadržať takmer všetky prachové častice a alergény sú neoceniteľné, najmä pre alergikov a ľudí s citlivými dýchacími cestami.

Pravidelná výmena tohto filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale aj pre predĺženie životnosti vášho vysávača. V závislosti od intenzity používania vysávača môže byť potrebná častejšia výmena, najmä ak je filter zanesený alebo poškodený.

Výmena filtra je jednoduchá a rýchla, postačí postupovať podľa návodu výrobcu. Balenie obsahuje jeden kus filtra, ktorý je kompatibilný s mnohými modelmi PHILIPS vysávačov.

Rozmery filtra sú prispôsobené pre dokonalé zapadnutie do vysávačov, s priemermi plastových uchytení 85 mm a 110 mm a výškou filtra 122 mm. Tieto rozmery zabezpečujú, že filter bude správne sedieť a efektívne fungovať.

V našom eshope ponúkame len tie najlepšie produkty od overených výrobcov. Sme presvedčení, že kvalita a spoľahlivosť sú základom spokojnosti našich zákazníkov. Preto vám prinášame iba tie diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť, ako je tento HEPA filter HEP 72.

Nečakajte a zabezpečte si čistý a zdravý vzduch vo vašom domove s našim HEPA filtrom. Urobte krok smerom k zdravšiemu životnému prostrediu a zároveň predĺžte životnosť vášho vysávača. Objednajte si tento filter ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý môže správne filtrovanie vzduchu priniesť!

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP72
Vhodné pre vysávače PHILIPS EasyClean
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Philips
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: Philips FC8047/02