HEP64 - Filter pre tyčové vysávače ROWENTA AIR FORCE a TEFAL Air Force 360/ ROWENTA ZR009002- Akfilter.sk

Kód HEP 64

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

17 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
7,20 €

=
7,20 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Objavte dokonalú čistotu s filtrom HEP 64 pre tyčové vysávače Rowenta a Tefal. Tento vysoko účinný filter je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu ochranu pre vaše zdravie a zvýšil efektivitu vášho vysávača.

HEPA filter HEP 64 je špičkou v technológii filtrácie,  Jeho schopnosť účinne brániť prieniku baktérií do ovzdušia robí z neho najvhodnejšiu voľbu pre alergikov a všetkých, ktorí si cenia čistý vzduch vo svojom domove.

Jeho pravidelná výmena je nevyhnutná pre zachovanie optimálnej účinnosti filtrácie a ochranu vášho zdravia. Doporučujeme meniť filter častejšie, hlavne ak je zanesený alebo poškodený. Výmena filtra je jednoduchá a vďaka umývateľnému dizajnu je tento filter ekonomickou a ekologickou voľbou.

HEPA filter HEP 64 je kompatibilný s širokou škálou modelov, vrátane Rowenta Air Force 460 a 560, ako aj s modelmi značky Tefal. Jeho všestrannosť z neho robí ideálnu voľbu pre široké spektrum používateľov.

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. S naším filtrom HEP 64 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Investujte do zdravého prostredia vo vašej domácnosti s naším HEPA filtrom HEP 64. Tento filter nielen zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača, ale tiež prispieva k čistote a zdraviu vo vašom domove. Objednajte si ho ešte dnes a zažite rozdiel vo vysávaní s čistým vzduchom.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP64
Vhodné pre vysávače ROWENTA Air Force 360 Max, Air Force 560, Air Force 560 Flex, Air Force All-In-One 460
Určené pre vysávače tyčové vysávače bez vreckové
Značka Tefal
Rowenta
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: ROWENTA ZR009002