HEP44 - Filter pre Kärcher SE 5.100/ SE 6.100 /A 2071, Kärcher 6.414-498.0 - Akfilter.sk

Kód HEP 44

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

8 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
7,25 €

=
7,25 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

V dnešnom svete, kde je čistý vzduch v domácnostiach a pracoviskách dôležitejší než kedykoľvek predtým, je správna voľba filtra pre váš vysávač nevyhnutná. Ponúkame vám riešenie, ktoré zabezpečí, že váš domov alebo pracovné prostredie zostane čisté a zdravé. Naše filtre sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu efektivitu a spoľahlivosť v zachytávaní prachových častíc.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová pre zachovanie čistoty vzduchu, ako aj pre dlhú životnosť vášho vysávača. Nehľadajte kompromisy, keď ide o kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti. Naše filtre sú jednoduché na montáž a vhodné pre širokú škálu modelov vysávačov, čím vám ušetríme čas pri hľadaní správneho produktu.

Zdravie vašej rodiny je pre nás prioritou. Preto sa zameriavame na produkty, ktoré dokážu vyfiltrovať aj tie najmenšie častice, znižujúc tak riziko alergií a iných respiračných problémov. Ak si všimnete, že filter je zanesený alebo poškodený, odporúčame jeho okamžitú výmenu, aby ste si udržali optimálne prostredie vo vašom domove.

Naším cieľom je ponúkať len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme, že spoľahlivosť a kvalita sú nevyhnutné pre dosiahnutie najlepších výsledkov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Spoľahnite sa na naše filtre a uistite sa, že vaša domácnosť alebo pracovisko bude vždy čisté a zdravé.

Tento filter je kompatibilný s rôznymi modelmi vysávačov Kärcher, vrátane 2501,2501 TE, 2601 Plus, KÄRCHER 3001, 3001 Hot /Plus, K 3001, SE 3001, SE 5.100, SE 6100, KÄRCHER SE 2 Cara a ďalšími. Jeho široká kompatibilita ho robí ideálnym pre rôzne potreby upratovania.

Nechajte sa presvedčiť našou širokou ponukou kompatibilných modelov. Či už hľadáte riešenie pre váš domáci alebo priemyselný vysávač, náš sortiment zaručene obsahuje filter, ktorý vyhovuje vašim potrebám. S našimi filtrami budete mať pokojnú myseľ, vediac, že ste urobili správny krok pre zdravšie životné prostredie.

Rozmery filtra:

  •  204 x 74 x 70 mm

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP44 - Filter pre Kärcher SE 5.100/ SE 6.100 /A 2071, Kärcher 6.414-498.0 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP44
Vhodné pre Kärcher
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Kärcher
Rozmery filtra: 204 x 74 x 70 mm
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: Kärcher 6.414-498.0