HEP45 - FILTER pre Kärcher NT seria 65/72, Kärcher 6.904-283.0, HILTI VC 60-U kazetový - Akfilter.sk

Kód HEP 45

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
11,49 €

=
11,49 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Ste na správnom mieste, ak hľadáte spoľahlivé riešenie pre zlepšenie kvality vzduchu vo vašom domove alebo pracovisku. S radosťou vám predstavujeme filter HEP45, ideálny pre vysávače Kärcher NT série 65, 72 a HILTI VC 60-U. Tento filter je navrhnutý tak, aby vám priniesol nielen čistotu, ale aj pokojnú myseľ.

HEP45 - FILTER predstavuje výnimočnú úroveň filtrácie. S týmto filtrom môžete byť istí, že vzduch vo vašom domove alebo pracovisku zostane čistý a zdravý. Jeho schopnosť zachytiť až 99,97% prachových častíc zaručuje, že dýchate čistejší a zdravší vzduch.

Je nevyhnutné pamätať na to, že pravidelná výmena tohto filtra je kľúčová pre zachovanie jeho najlepšej účinnosti. Výmena by mala byť závislá od intenzity a dĺžky vysávania. Ak zistíte, že filter je zanesený alebo poškodený, neváhajte ho vymeniť, aby ste si udržali čistotu a efektivitu vašej práce.

Rozmery tohto HEPA filtra sú ideálne pre uvedené modely vysávačov, čo zabezpečuje, že bude dokonale pasovať do vášho prístroja. Tento filter je kompatibilný s mnohými modelmi, vrátane Kärcher NT 65/2 Ap, Kärcher NT 75/2 Ap Me Tc a Hilti VC 60-U.

V našom sortimente si zakladáme na ponuke kvalitných produktov od renomovaných výrobcov. Veríme, že spoľahlivosť a kvalita sú nevyhnutné pre dosiahnutie najlepších výsledkov, preto vám ponúkame len tie najlepšie diely, na ktoré sa naozaj môžete spoľahnúť. S naším HEPA filtrom HEP45 získate nielen istotu čistého vzduchu, ale aj pohodlie a spokojnosť pri upratovaní.

Zabezpečte si tento filter a zažite novú úroveň čistoty a pohodlia vo vašej domácnosti alebo na pracovisku. S naším filtrom sa vaše upratovanie stane nielen efektívnejšie, ale aj príjemnejšie a zdravšie. Buďte pokojní, s naším filtrom je čistý vzduch vždy na dosah ruky.

Rozmery HEPA filtra:

  • Šírka filtra : 140 mm
  • Dĺžka filtra:  300 mm
  • Výška filtra:  68 mm

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP45 - FILTER pre Kärcher NT seria 65/72, Kärcher 6.904-283.0, HILTI VC 60-U kazetový - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP45
Vhodné pre vysávače Kärcher NT 65/2, NT 75/2, IVC 60/24-2 Ap, IVC 60/30 Ap
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Značka Hilti
Kärcher
Počet v balení 1 ks
Neoriginálny filter je kompatibilný s originálnym filtrom s označením: Karcher 6.904-283.0