HEP52 - HEPA filter PARKSIDE 1300,1400,1500 - Umývateľný

Kód HEP 52

Vysoká kvalita a spoľahlivosť filtra HEP52 na vás zanechá dojem. Toto sú produkty, ktoré sú určené na dlhodobé použitie a vydržia aj v najťažších podmienkach. Predstavte si, ako váš priemyselný vysávač zvláda všetky úlohy s takou ľahkosťou, ako keby bol úplne nový. HEP52 filter vám poskytne presne takúto efektívnosť a spoľahlivosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
11,98 €

=
11,98 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Ste na ceste k čistote a efektívnosti, ktorú si váš priemyselný vysávače PARKSIDE zaslúži. HEP52 je robustný a vysoko účinný filter, ktorý ponúka dokonalé filtrovanie vzduchových častíc a poskytuje vášmu vysávaču nový život.

Tento vysoko kvalitný filter, ktorý je ideálnou náhradou za originálny filter, je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý na montáž. Kvalita filtra je tak vysoká, že je porovnateľná s originálom, čo znamená, že dostanete rovnaký výkon, ako by ste dostali od originálneho filtra.


Dômyselný dizajn HEP52 spraví montáž bezbolestnou a rýchlou. Každý filter je dodávaný s plastovou prírubou a uzamykateľnou maticou, ktorá zabezpečuje pevné uchytenie filtra do vysávača. A to najlepšie na tom všetkom je, že HEP52 je umývateľný, čo znamená, že môžete filter jednoducho vyčistiť a použiť znova a znova.

Predstavte si, ako váš priemyselný vysávač zvláda všetky úlohy s takou ľahkosťou, ako keby bol úplne nový. HEP50 filter vám poskytne presne takúto efektívnosť a spoľahlivosť. S týmto filtrom budete mať istotu, že váš vysávač je vždy pripravený na najnáročnejšie úlohy.

Nenechajte svoj priemyselný vysávač strácať výkon! Objednajte si náš vzduchový filter HEP52 už dnes a užite si jeho maximálnu účinnosť a spoľahlivosť. Nechajte svoj priemyselný vysávač naďalej fungovať na vrchole svojich možností. Nečakajte, až bude neskoro. Objednajte si HEP52 ešte dnes!

Rozmery filtra HEP 52:

  • Výška filtra: 175 mm
  • Vnútorný priemer filtra: 184 mm
  • Vnútorný priemer filtra (tesnenie): 148 mm

 

Výhody produktu

  • získate rovnakú, ak nie vyššiu, kvalitu ako pri originálnom produkte
  • je navrhnutý tak, aby filtroval vzduchové častice a poskytoval vynikajúci výkon.
  • môžete sa spoľahnúť na jeho výkonnosť, odolnosť a dlhú životnosť
  • je umývateľný, čo znamená, že môžete filter jednoducho vyčistiť a použiť znova a znova

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac Zobraziť menej
Objednávací kód HEP 52
Vhodné pre vysávače PARKSIDE
Značka Kärcher
Einhell
Parkside
Rowenta