HEP54 - HEPA filter PARKSIDE PNTS 1400 G3 - Akfilter.sk

Kód HEP 54

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Tento produkt je dočasne nedostupný

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
31,00 €

=
31,00 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

HEPA filter HEP54 pre Parkside PNTS 1400 G3 predstavuje synonymum kvality a spoľahlivosti. Jeho unikátny dizajn a vysoká účinnosť zabezpečujú dokonalé odstránenie prachových častíc a zvyšujú kvalitu vzduchu vo vašom prostredí.

Tento filter bol špeciálne navrhnutý pre bezproblémové použitie v priemyselných vysávačoch Parkside, pričom jeho jednoduchá inštalácia a bezpečné upevnenie zabezpečujú, že nebudete musieť nikdy prerušiť svoju prácu kvôli stratenému alebo poškodenému uzamykateľnému upevneniu.

Výhody tohto filtra sú nesporné. Jeho vynikajúca filtrácia zachytáva aj tie najmenšie častice prachu, čo je ideálne pre alergikov a všetkých, ktorí si potrpia na čistotu. Okrem toho jeho vysoká odolnosť zaručuje dlhú životnosť, čo znamená, že nebudete musieť často investovať do nových filtrov.

Jednoduchá montáž tohto filtra umožňuje rýchlu a bezproblémovú výmenu, takže si môžete byť istí, že váš vysávač bude vždy pripravený na použitie. S filtrom HEP54 udržíte svoj vysávač v top stave bez potreby nákladných opráv alebo nákupu nových dielov.

Rozmery filtra HEP54 sú presne prispôsobené pre vysávače Parkside PNTS 1400 G3, s vnútorným priemerom 165mm a výškou 160mm, čo zabezpečuje dokonalé zapadnutie do vášho vysávača.

V našom sortimente nájdete len produkty od renomovaných výrobcov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a spoľahlivosť. S filtrom HEP54 dostanete vynikajúcu kvalitu za výhodnú cenu, čím sa stáva ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá účinnú a cenovo dostupnú alternatívu k originálnym dielom.

Nečakajte, až váš vysávač stratí svoju účinnosť. Objednajte si HEPA filter HEP54 ešte dnes a zabezpečte si dlhodobú čistotu a výkon vášho priemyselného vysávača.

S naším filtrom HEP54 získate rovnakú, ak nie vyššiu, kvalitu ako pri originálnom produkte. Spoľahnite sa na jeho výkonnosť, odolnosť a dlhú životnosť, bez toho, aby ste museli investovať do drahších originálnych dielov.

Rozmery HEPA filtra HEP 54:

  • Výška filtra: 160 mm
  • Vnútorný priemer filtra: 165mm
  • Vnútorný priemer filtra (tesnenie): 120 mm

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

 

 

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP54 - HEPA filter PARKSIDE PNTS 1400 G3 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP54
Vhodné pre vysávače Parkside PNTS 1400 G3
Materiál Špeciálny skladaný filtračný papier vytvorený z hustej matrice celulózových vlákien, 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Parkside

Súvisiace produkty