HEP91 - FILTER pre NILFISK ATTIX, ALTO 20/21/25, Multi 20/30, CENTIX, Nilfisk 302000461, 302000490 - Akfilter.sk

Kód HEP 91

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

20 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
11,99 €

=
11,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Hľadáte spoľahlivý a účinný spôsob, ako udržať váš pracovný alebo domáci priestor čistý? Naša ponuka patrónových filtrov pre vysávače NILFISK ALTO 20, 21 a 25 je presne to, čo potrebujete. Tento filter zabezpečí, že váš vysávač bude fungovať efektívne a bez problémov, zachytávajúc pri tom väčšinu prachových častíc.

Patrónový filter je navrhnutý tak, aby poskytoval vysokú účinnosť filtrácie, čo je nevyhnutné pre čistý a zdravý vzduch vo vašom prostredí. Jeho pravidelná výmena je kľúčová nielen pre zachovanie efektivity vysávania, ale aj pre ochranu vášho zdravia a predĺženie životnosti vysávača.

Naša rada je jednoduchá: ak zistíte, že filter je zanesený alebo poškodený, vymeňte ho čo najskôr. Týmto jednoduchým krokom si môžete byť istí, že váš vysávač bude vždy fungovať na maximum svojich možností.

Rozmery filtra sú ideálne pre váš vysávač, pričom vnútorný priemer filtra je 14 cm, vonkajší priemer 18,5 cm a výška 13,8 cm. Tento filter je kompatibilný s mnohými populárnymi modelmi vysávačov, vrátane Nilfisk ATTIX 40/50/ 550/751/791, ALTO Aero 400, Nilfisk Multi 20, Wap ST 25 a ďalšími.

V našom sortimente nájdete len najkvalitnejšie produkty od renomovaných výrobcov, pretože veríme, že kvalita a spoľahlivosť sú kľúčové pre účinné a pohodlné upratovanie. S naším patrónovým filtrom pre NILFISK ATTIX a ALTO si môžete byť istí, že vaše upratovanie bude nielen efektívne, ale aj príjemné.

Zachovajte svoje prostredie čisté a zdravé s našim vysoko kvalitným filtrom, ktorý sa stane vašim spoľahlivým pomocníkom v boji proti prachu a nečistotám.

Rozmery filtra HEP91:

  • Vnútorný priemer: 14 cm
  • Vonkajší priemer: 18,5 cm

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP91
Vhodné pre vysávače Nilfisk ATTIX , Nilfiisk Multi, Nilfisk CENTIX , Nilfisk ALTO Aero. Wap Aero , Wap ALTO SQ ,MAKITA 446
Materiál Špeciálny skladaný filtračný materiál vytvorený z hustej matrice vlákien, zložený z polypropylénu alebo sklených vlákien s priemerom od 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Makita
Wap
Nilfisk
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: Nilfisk 302000461, Nilfisk 302000490