HEP95 - FILTER pre BOSCH GAS25/GAS50, BOSCH 2607432015, METABO ASR, METABO 631934000, STARMIX FKP 4300/ SX416069 - Akfilter.sk

Kód HEP 95

 V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

 V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

6 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
28,98 €

=
28,98 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé a efektívne riešenie na udržanie čistého vzduchu pri práci s vysávačmi, prinášame optimistickú správu. Náš kazetový filter je ideálnym riešením pre vysávače BOSCH  GAS25, GAS25L SFC, GAS50, GAS50M, METABO ASR 2025, ASR 2050, ASR 25 L SC,, STARMIX IS/ISC/ ISP/IPulse ARD/ARDL, a ďalšie modely. Tento filter zabezpečuje vysokú účinnosť filtrácie a spoľahlivo zachytáva väčšinu prachových častíc.

S našim filtrom môžete očakávať nielen čistejšie pracovné prostredie, ale aj lepšiu ochranu vášho zdravia. Pravidelná výmena tohto filtra je kľúčová pre zachovanie jeho účinnosti a predlženie životnosti vášho vysávača. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho čo najskôr vymeniť, aby ste si udržali čistý a zdravý pracovný priestor.

Filter bol navrhnutý s dôrazom na jednoduchosť výmeny, takže môžete rýchlo a efektívne nahradiť starý filter novým. Sledujte návod výrobcu vysávača, aby ste zabezpečili správne a bezproblémové vkladanie filtra.

Rozmery filtra HEP95 sú ideálne pre vaše potreby:

  • cca 257 x 69 x 187 mm (DxŠxV)

Tento filter je kompatibilný s radom vysávačov, vrátane modelov od Bosch, Aeg, Starmix, Hitachi, Milwaukee, Metabo a Baier, čo zabezpečuje širokú uplatniteľnosť pre rôzne typy používateľov.

V našom sortimente si zakladáme na ponuke kvalitných produktov od renomovaných výrobcov. Sme presvedčení, že spoľahlivosť a kvalita sú základom úspešného a bezproblémového vysávania. Naše produkty sú navrhnuté s ohľadom na vaše potreby a pohodlie, preto si môžete byť istí, že s našim filtrom dosiahnete čistotu a efektivitu, ktoré očakávate.

Vybavte sa týmto kazetovým filtrom a užívajte si čistotu a kvalitu vzduchu vo vašom pracovnom prostredí. Buďte optimistickí, s naším filtrom bude vaša práca nielen jednoduchšia, ale aj zdravšia.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP95 - FILTER pre BOSCH GAS25/GAS50, BOSCH 2607432015, METABO ASR, METABO 631934000, STARMIX FKP 4300/ SX416069 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP95
Vhodné pre vysávače STARMIX, BOSCH, METABO, HITACHI, AEG, MILWAUKEE, HAMACH:
Materiál Špeciálny skladaný filtračný materiál vytvorený z hustej matrice vlákien, zložený z polypropylénu alebo sklených vlákien s priemerom od 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Hitachi
Mafell
Metabo
Milwaukee
Spit
Starmix
Bosch
Aeg
Baier
Hamach
Berner
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: BOSCH 2607432015, METABO 631934000, STARMIX FKP 4300, STARMIX SX416069